Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Wyłączenia prądu w małopolskim. Zobacz, czy są planowane wyłączenia prądu 18.04

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Wideo
od 16 lat
Czy są planowane wyłączenia prądu w małopolskim 18.04? W artykule znajdziesz listę miejsc, w których mogą nastąpić przerwy w dostawie prądu 18.04. Warto wiedzieć wcześniej o zaistnieniu takiej sytuacji. Szczególnie jeśli pracujesz lub uczysz się zdalnie. Najczęstszą przyczyną planowanych wyłączeń prądu są budowy, remonty oraz modernizacje sieci.

Spis treści

Gdzie obecnie (18.04 14:05) nie ma prądu w małopolskim?

Kraków

Kraków ul. Borowego 12A-D, 18-22, 22A-C 41-45, ul. Korzeniowskiego 29 C,D, ul. Emaus 55A, oraz okolice w/w adresów

18.04 od godz. 7:30 do 16:00


Kraków ul. Brzeska, Betonowa, Wiązowa
18.04 od godz. 8:00 do 15:00


Łanowa , Motyla ,
18.04 od godz. 10:32 do 14:30


Kraków ul. Brzeska, Betonowa, Wiązowa, Bolesława Kontryma, Turzymy Marii,
18.04 od godz. 13:00 do 15:00


powiat chrzanowski

Trzebinia ulice: Sadowa, Luzara,
18.04 od godz. 8:00 do 16:00


Olkusz ul. Jasna nr 55 - 179
18.04 od godz. 8:00 do 16:00


powiat dąbrowski

Załuże,
Dąbrowica, Słupiec i Borki - od strony Załuża,
TRAK5109 PV Dąbrowica
18.04 od godz. 9:00 do 18:00


Załuże, Dąbrowica, Słupiec i Borki - od strony Załuża oraz Farma fotowoltaiczna Dąbrowica TRAK5109.
18.04 od godz. 9:00 do 18:00


powiat gorlicki

w miejscowości Śnietnica, od okolic kościoła w kierunku Banicy- krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania
18.04 od godz. 14:00 do 14:30


powiat krakowski

Radwanowice ul. 21 Lipca, Zawiła, Telenowskiej
18.04 od godz. 8:00 do 15:00


Wołowice Przebińdówka, Wyspa, Karasiówka, Zakracie, Podłężę Pichoniówka
18.04 od godz. 8:00 do 17:00


Rzeszotary ulica Żelichowskich 2 do 6 i 1 do 9, Groble 3 do 12, Zagrody 17A do 43 i 22 do 58, Łąkowa
18.04 od godz. 9:00 do 16:00


Rączna nr domów: 666, 671, 751 do 753, 824 do 837 oraz okolice w/w adresów
18.04 od godz. 10:00 do 17:00


powiat limanowski

w miejscowości Szczawa, osiedle Gardonie i okolice
18.04 od godz. 8:00 do 15:00


w miejscowości Szczawa, osiedla: Gardonie, Polany i okolice
18.04 od godz. 12:00 do 15:00


powiat myślenicki

Krzczonów Proszki w kierunku rzeki i Tokarni
18.04 od godz. 7:30 do 16:00


Polanka kaplica kierunek Jawornik i Burda
18.04 od godz. 8:30 do 16:00


powiat nowosądecki

w miejscowości Tylicz, ul. Pułaskiego, budynki numery: 23, 47, 48, 51, 52, 53, 70 i sąsiednie
18.04 od godz. 8:00 do 15:00


w miejscowości Gostwica, budynki położone pomiędzy osiedlem Kwasowiec a miejscowością Brzezna
18.04 od godz. 9:00 do 15:00


powiat nowotarski

w miejscowości Sieniawa, role: Łajkówka, Ferkówka i okolice
18.04 od godz. 8:00 do 16:00


w miejscowości Sieniawa, role: Łajkówka, Ferkówka, Pytlówka, Rusnakówka, Gaplówka, Martaużówka i okolice
18.04 od godz. 11:30 do 16:00


W Nowym Targu, ulica Krakowska. okolice numerów 1, 2, 3, Stacja Paliw Orlen, Centrum Boroń, Blachotrapez.
18.04 od godz. 14:00 do 16:00


powiat oświęcimski

Zator ulica Jaśminowa, Bugajska, Reymonta 2, 5,7, Brzozowa, Wyspiańskiego 11.
18.04 od godz. 8:00 do 15:00


powiat tatrzański

w miejscowości Bukowina Tatrzańska, ulice: Słoneczna, Sportowa, budynek nr 1
18.04 od godz. 8:00 do 17:00


w miejscowości Białka Tatrzańska, ul. Środkowa, budynki numery: 84, 85, 85A, 86, 88, 88k, 89 i sąsiednie
18.04 od godz. 9:00 do 16:00


w miejscowości Białka Tatrzańska, ul. Środkowa, od numeru 273 do 299 wraz z przyległymi
18.04 od godz. 12:00 do 15:00


powiat wielicki

Raciborsko w kierunku Grajowa i Sierakowa.
18.04 od godz. 8:00 do 16:00


Niepołomice ul. Boczna nr. 18, 20, 30,3 2
18.04 od godz. 10:00 do 15:00


Planowane wyłączenia prądu w małopolskim

Kraków

Kraków ul. Siemaszki 25, 25A, Hydrofornia, 27A, 27, 29
23.04 od godz. 7:00 do 15:00


Kraków ulica Jerzmanowskiego 33 A,B,C,D, serwisy samochodowe, skład budowlany, firma przy stacji, garaże i paczkomat, Jerzmanowskiego 37 i 39 (ORLEN), serwis samochodowy, Kiosk "Dom Chleba", ul Wielicka 224, 224b, 228 i 230
23.04 od godz. 7:30 do 18:00


Kraków ul. Bulwarowa 19,19a,19b,19c,21. os. Sportowe 2
23.04 od godz. 8:00 do 11:00


Kraków ul. Nad Zalewem 4S,T,TA,U,Ł,M
24.04 od godz. 8:00 do 14:00


Kraków ulica Telegi 20 klatka 1, 2, 3, 4, 5
24.04 od godz. 8:00 do 16:00


Kraków ul. Prądnicka 75 oraz 77
25.04 od godz. 8:00 do 10:30


Kraków ulica Szymonowica 31, 31B oraz place budowy
25.04 od godz. 8:00 do 13:00


Kraków ulica Teligi 20 klatka 6, 7, 8
25.04 od godz. 9:00 do 16:00


Kraków ulica Kozia 9
26.04 od godz. 8:00 do 13:00


Kraków ulica Pastelowa 2 do 26 nr parzyste i 7 do 15 nr nieparzyste, Łany od 18 do 26 nr parzyste.
26.04 od godz. 8:00 do 13:00


Nowy Sącz

w Nowym Sączu, ulice: 29 Listopada, budynki numery: 18D, 18E, 18F, 18G, 18H, 18I, 20D, 20E, 20F, 20G, Nawojowska, budynek numer 120C, Graniczna, budynki numery: 16C, 18FB, 18FA, 18G, 18E i sąsiednie
19.04 od godz. 12:00 do 14:00


w Nowym Sączu, ulice: Rejtana, budynek nr 16, Konopnickiej, budynki numery: 14, 16, 3 i sąsiednie
23.04 od godz. 12:00 do 14:00


w Nowym Sączu, ulica Urocza, oraz część Prostej okolice numerów 4, 6,
24.04 od godz. 8:00 do 9:00


w Nowym Sączu, budynki przy ulicy Uroczej, numery: 22, 26, 28, 28A , i okolice
24.04 od godz. 8:00 do 14:00


w Nowym Sączu, ul. Nawojowska, budynki numery: 9, 15, 15a, 17, 17A, 19, 21, 27 i sąsiednie
24.04 od godz. 12:00 do 14:00


w Nowym Sączu, ulica Urocza, oraz część Prostej okolice numerów 4, 6,
24.04 od godz. 13:00 do 14:00


Tarnów

Błonie, ul. Zgłobicka, Cmentarz Wojskowy, Wola Błońska, kierunek Dunajec, Las
19.04 od godz. 8:00 do 11:00


Zbylitowska Góra, ul. Brzozowa, Orzechowa
19.04 od godz. 8:00 do 14:00


Błonie, kierunek Las, Szkoła, Podgórki, Milka
19.04 od godz. 11:30 do 14:30


powiat bocheński

Ispina w kierunku lasu
19.04 od godz. 8:00 do 14:00


MIEJSCOWOŚCI BOCHNIA ULICA NA KĄTY, OD STACJI TRAFO W KIERUNKU RABY
22.04 od godz. 8:00 do 9:30


Bochnia ulice: Staszica od skrzyżowania z ulicą Rejtana w kierunku Proszowskiej , Na Buczków ; początek ulicy Na Kąty , część ulicy Proszowskiej

22.04 od godz. 8:00 do 15:00


Bochnia ulice : Staszica od skrzyżowania z ulicą Rejtana w kierunku Proszowskiej, Na Buczków ; początek ulicy Na Kąty, część ulicy Proszowskiej
22.04 od godz. 8:00 do 15:00


BOCHNIA ULICA NA KĄTY, OD STACJI TRAFO W KIERUNKU RABY
22.04 od godz. 13:00 do 15:00


m. Pogwizdów od stacji transformatorowej wzdłuż drogi kierunek cmentarz parafialny , przysiółek Berdychów

23.04 od godz. 8:00 do 15:00


Pogwizdów od stacji transformatorowej wzdłuż drogi kierunek cmentarz parafialny , przysiółek Berdychów , kierunek Dąbrowica ; Dąbrowica domy od strony Pogwizdowa ; Łapczyca numery 284 , 294
23.04 od godz. 8:00 do 15:00


Brzeźnica od stacji trafo wzdłuż drogi kierunek Bochnia , a w drugą stronę kierunek centrum Brzeźnicy

26.04 od godz. 8:00 do 15:00


Brzeźnica od stacji trafo wzdłuż drogi kierunek Bochnia , przysiółki Przysieki , Podole

26.04 od godz. 8:00 do 9:30


Brzeżnica od stacji trafo wzdłuż drogi kierunek Bochnia , a w drugą stronę kierunek Centrum Brzeżnicy . Przysiółki - Przysieki , Podole
26.04 od godz. 8:00 do 15:00


Brzeźnica od stacji trafo wzdłuż drogi kierunek Bochnia , przysiółki Przysieki , Podole

26.04 od godz. 13:30 do 15:00


Grobla III okolice domu kultury
29.04 od godz. 8:00 do 14:00


powiat brzeski

MIEJSCOWOŚĆ JADOWNIKI, ULICE ŚRODKOWA, ZACHODNIA
19.04 od godz. 8:00 do 15:00


Wojakowa Podjaszczurowa
23.04 od godz. 8:30 do 13:30


MIEJSCOWOŚCI JADOWNIKI ULICE BOCZNA, CZĘŚĆ ULICY MAŁOPOLSKIEJ
24.04 od godz. 8:00 do 15:00


MIEJSCOWOŚCI JADOWNIKI ULICA BOCZNA, , CZĘŚĆ ULICY MAŁOPOLSKIEJ
24.04 od godz. 8:00 do 15:00


powiat chrzanowski

Babice ulice: Skłodowskiej Curie 7A,
19.04 od godz. 8:00 do 12:30


Chrzanów ulice: Borowcowa, Krucza, Młyńska,
19.04 od godz. 8:00 do 15:00


Okleśna Ul: Zaciszna, Starowiślna, Młoszowa, Deszczowa
22.04 od godz. 8:00 do 14:00


Młoszowa ulice: Krakowska, świętego Józefa Robotnika, Pierwsza
23.04 od godz. 7:30 do 8:30


Bolęcin ulice: Zakopiańska, Tenczyńska, Płaza ulice: Bolęcińska, Tenczyńska
23.04 od godz. 8:30 do 11:00


Żarki ulice: Kaliska, Poległych
23.04 od godz. 11:00 do 13:00


Libiąż ulice: Majowa,
24.04 od godz. 8:00 do 15:00


Olkusz ulica: Długa od nr 119
25.04 od godz. 13:30 do 15:00


Okleśna Ul Powiśle, Nowowiejska, Szafirowa, Parkowa, Orawska, Soświca
29.04 od godz. 8:00 do 15:00


Grojec ul. Pańska, Głowackiego, Łąkowa, Polec, Kręta, Sobieskiego, Rolna, Pasternik. Łączna, Ruczaj, Zawiła
5.12 od godz. 8:00 do 11:00


Chrzanów ul. Grunwaldzka 12, 14a,
5.06 od godz. 8:00 do 16:00


Mirów Ul: Wojtyły, Św. Barbary, Bajeczna, Strug, Edukacyjna, Tęczowa, Piaseczna
5.12 od godz. 8:00 do 14:00


powiat dąbrowski

Nieczajna Górna - od strony Dąbrowy Tarnowskiej i Luszowic. Gruszów Wielki - od strony Nieczajnej Górnej. Luszowice - od okolic skrzyżowania ul. Dąbrowską z Zygmunta Tarło do okolic kościoła, ul. Tarnowska od strony Lipin, Zachodnia, Słoneczna, Zygmunta Tarło przysiółek Podedworze, Luszowice Górne. Lipiny - od strony Luszowic
19.04 od godz. 9:00 do 14:00


Radgoszcz - ul. Szczucińska, Narożniki, Zadębie, Orzeszkowej Elizy, Zdrojowa - od strony Dulczy Wiekiej, okolica skrzyżowania z ul. Szczucińską, okolice przysiółka Podlesie
23.04 od godz. 10:00 do 13:00


Suchy Grunt. Brzezówka - od strony Zabrnia, przysiółek Kąty, Mazurówka. Zabrnie - przysiółek Deszczysko. Wola Wadowska, Jamy - od strony Małca. Małec - od strony Woli Wadowskiej
24.04 od godz. 8:00 do 15:00


Suchy Grunt. Brzezówka - od strony Zabrnia, przysiółek Kąty, Mazurówka. Zabrnie - przysiółek Deszczysko. Wola Wadowska, Jamy - od strony Małca. Małec - od strony Woli Wadowskiej.
24.04 od godz. 8:00 do 15:00


Maniów - okolice sklepu, Borki - od strony Maniowa
29.04 od godz. 8:00 do 9:00


Maniów, Borki i Słupiec - od strony Maniowa.
29.04 od godz. 9:00 do 17:00


Maniów, Borki i Słupiec - od strony Maniowa,
29.04 od godz. 9:00 do 17:00


Maniów - okolice sklepu, Borki - od strony Maniowa
29.04 od godz. 16:00 do 18:00


powiat gorlicki

w części miejscowości Moszczenica, ulica Wiatrówki 47 i okolice
19.04 od godz. 8:00 do 12:00


w miejscowości Stróżna, budynek nr 202
22.04 od godz. 13:00 do 18:00


w miejscowości Bobowa, ul. Piekarska wraz z przyległymi
23.04 od godz. 8:00 do 12:00


w miejscowości Łużna- Podlesie za zlewnią, Kamieniołom, centrum miejscowości, Podbrzezie, okolice skrzyżowania Szalowa - Staszkówka
24.04 od godz. 7:30 do 8:30


w miejscowości Łużna, za Delikatesami Centrum od numerów: 433, 543, 434, 769 kierunek zjazd do Urzędu Gminy kolejno do numerów: 408, 821, 560, 497 i okoliczne.
24.04 od godz. 7:30 do 15:00


w miejscowości Łużna- Podlesie za zlewnią, Kamieniołom, centrum miejscowości, Podbrzezie, okolice skrzyżowania Szalowa - Staszkówka
24.04 od godz. 13:00 do 15:00


w miejscowości Bielanka- tartak i sąsiednie budynki
25.04 od godz. 8:00 do 12:00


w części miejscowości Gorlice, Ulica Wiosenna lewa strona, oraz Letnia numery 1, 3, 3A, 5, i okolice
25.04 od godz. 8:00 do 12:00


w miejscowości Szymbark, od myjni i numerów :134,138 kierunek: Nowa Wieś, Watra, OSP do numerów: 443, 138, 654
26.04 od godz. 8:00 do 11:00


powiat krakowski

Radziszów ulica Leniecka 37, dz. nr 1084/16
19.04 od godz. 8:00 do 13:00


Chrosna nr: 176, 186, 167 oraz okolice w/w adresów
19.04 od godz. 8:00 do 13:00


Bolechowice ul. Zielona od Turystycznej do Jurajskiej, Jurajska w rejonie nr. 9 i 13 i okolice w/w adresów
19.04 od godz. 8:00 do 16:00


Rząska ul. Krakowska od stacji trafo do autostrady, Strażacka, Klubowa, Zachodnia, Krzywa, Słoneczna od 1 do 5, Piaski 4, Łąkowa, Oświecenia, Sadowa, Wapienna, Strugi 1 i 1A i okolice w/w adresów
19.04 od godz. 10:00 do 17:00


Odwiśle Wodociąg
22.04 od godz. 8:00 do 13:00


Świątniki Górne ulica Księdza Koniecznego 46
22.04 od godz. 8:00 do 14:00


Żerkowice ul. Prosta, Kasztanowa, Maszków ul. Prosta
22.04 od godz. 8:00 do 15:00


Odwiśle wodociąg obwód nN w kierunku Wisły
22.04 od godz. 8:00 do 16:00


Dabrowa Szlachecka Kukułówka, Wołowice Podzagacie, Czworak, Podedwór, Skotnia, Karasiówka, Przebińdówka, Krzemiennik, Komalówka, Dziadówka
22.04 od godz. 8:00 do 17:00


Więcławice Stare ul. Mieszczańska, Jakuba
23.04 od godz. 8:00 do 13:00


Tenczynek W rejonie ulic: Krzeszowicka, Zielona, Ogrodowa, Józefa, Graniczna, Nowa, Rzeczna, Źródlana, Studzianki, Mała
23.04 od godz. 8:00 do 14:00


Rzozów w kierunku Gołuchowic.
23.04 od godz. 8:00 do 16:00


Tomaszowice ul. Cicha, Zacisze, Różana, Krakowska od Podskalany do Modnicy, Modlnica ul. Kościelna przy Tomaszowicach
23.04 od godz. 8:00 do 17:00


Rybna ul. Zakątek
23.04 od godz. 10:00 do 15:00


Żerkowice ulica Wojtyły, Prosta, Kasztanowa, Podgórze, Wichrowa, Źródlana, Narama ulica Lipowa, Hejnalisty, Graniczna, Dworska, Czereśniowa, Lipowa, Kozierów ulica Pod sosną, Nowowiejska, Graniczna, Pod Jesionami, Żydowskiego, Wilczkowice ulica Bukowe Wzgórze, Czereśniowa, Jaworowa, Galkowa, Zawiła, Pstrągowa, Pod sosną, Stary Gaj, Lipowa, Zielona Dolina, Zamkowa, Złotogórska
24.04 od godz. 8:00 do 10:00


Krzeszowice ul Szwedzka Droga, Rodzinna, Miękińska od strony Miękini, Miękinia Dzielnica Olkówki
24.04 od godz. 8:00 do 12:00


Żary
24.04 od godz. 8:00 do 14:00


Radziszów ulica Lipowa 6A do 46; 3 do 37 (oprócz 29), Wąwozowa 3 do 3A; 4 do12, Przemysłowa 15,19.

24.04 od godz. 8:00 do 17:00


Kleszczów nr domów: 75, 76, 76A, 77, 77A, 86, 142, 144, 150, 151, 153, 156, 165, 183, kaplica
24.04 od godz. 8:00 do 17:00


Zielonki ul. Krakowskie Przedmieście nr 144 Z
24.04 od godz. 8:30 do 14:00


Giebułtów ul. Jana Karcza przy Częstochowskiej, Modlnica ul. Plac Wspólnoty, Spokojna, Słoneczna, Kasztanowa, Częstochowska od Szyc do Św. Wojciecha, Szyce ul. Słoneczna, Dobrosąsiedzka, JEsionowa, Olkuska od Ogrodowej do Modlnicy, Wilcze Doły, Zakątek Podróżnika, Plac Wspólnoty
25.04 od godz. 7:00 do 14:00


Stręgoborzyce okolice bazy dawnego SKR-u
25.04 od godz. 8:00 do 13:00


Marszowice
25.04 od godz. 8:00 do 14:00


Brzezie ul. Szlachecka od nr 50 w stronę Modlniczki, Rząska ul. Nad Potokiem, Krakowska, Krótka, Cicha, Modlniczka ul. Komandosów, Koralowa, Kasztanowa, Palmowa, Krakowskie Przedmieście, Handlowców, Różańskiego, Ekranowa, Zielona, Spokojna, Zacisze, Lipowa, Willowa, Zabierzów ul. Krakowska od skrzyżowania z Kątową w stronę Modlniczki
25.04 od godz. 8:00 do 16:00


Szklary Od strony Dubia
25.04 od godz. 8:00 do 14:00


Szklary Od strony Dubia
26.04 od godz. 8:00 do 14:00


Świątniki Górne ulica Franciszka Bielowicza 1 do 5;7 Królowej Jadwigi 1 do 6;8;10, Kazimierza Bruchnalskiego 2, Św. Stanisława 1;3, Józefa Kotarby 1;2, Targowa, Stroma
26.04 od godz. 8:00 do 14:00


Radwanowice Ul 21 Lipca, Zawiła, Telenowskiej
26.04 od godz. 8:00 do 15:00


Masłomiąca ul. Akacjowa, Miodowa, Długa, Wichrowe Wzgórze, Kolorowa, Krótka, Kwiatowa
26.04 od godz. 9:00 do 12:00


Kryspinów ul. Kryspina Żeleńskiego od Liszek do Biedronki
26.04 od godz. 10:00 do 17:00


Zielonki ul. Gryczana 30, 30A, 32, 32A, 33, 35, 37, 37A, 39, 41, ul. Pękowicka 29, 61, 140, 184, 186A, 190A, 192, 198A, 200, 200A, od 202 do 202C, ul. Na Popielówkę 29, od 29A do 29I, 31, od 31 do 31I, od 33 do 35, od 43/1 do 43K/2, 44, 44A, 44B, 44C, 23(nowe osiedle), 25-25L (Słoneczna Popielówka), 1, 2, 3, 4 (budowa), kontenery S52, 7-7J, 9-9N, 11-11N.
30.04 od godz. 8:00 do 12:00


Zagacie Bańdy, Pod Górkami, Tałachy, Podskale, Kucie, Grzesiaki, Oczkosie, Nowa Wieś Szlachecka od ul. Lisieckiej w kierunku Zagacia, Dąbrowa Szlachecka Kukułówka, Wołowice Podzagacie, Czworak, Podedwór, Skotnia, Karasiówka, Przebińdówka, Krzemiennik, Komalówka, Dziadówka
22.11 od godz. 7:00 do 9:00


Zagacie Bańdy, Pod Górkami, Tałachy, Podskale, Kucie, Grzesiaki, Oczkosie, Nowa Wieś Szlachecka od ul. Lisieckiej w kierunku Zagacia, Dąbrowa Szlachecka Kukułówka, Wołowice Podzagacie, Czworak, Podedwór, Skotnia, Karasiówka, Przebińdówka, Krzemiennik, Komalówka, Dziadówka
22.11 od godz. 17:00 do 19:00


powiat limanowski

w części miejscowości Słopnice, osiedla: Mikówka, Kubówka, Talaski, Chałupki, Więcki, Staniszówka, Słopnice Królewskie, Sasy, i okolice
19.04 od godz. 8:00 do 15:00


w części miejscowości Dobra, okolice numerów: 179, 768, 767, 960,
19.04 od godz. 10:00 do 17:00


w części miejscowości Słopnice, osiedla: Mikówka, Kubówka, Talaski, Chałupki, Więcki, Staniszówka, Słopnice Królewskie, Sasy, Garncarzówka, i okolice
19.04 od godz. 15:00 do 17:00


na granicy miejscowości: Krosna, Dobrocierz, osiedla: Jońcówka, Buczkówka, Urygówka, Granice i okolice
22.04 od godz. 8:00 do 16:00


w części miejscowości Dobra, budynki położone nad Tartakiem,
23.04 od godz. 8:00 do 14:00


w miejscowości Bałażówka
23.04 od godz. 9:00 do 14:00


w miejscowości Pasierbiec, osiedle Mroczkówka oraz okolice kościoła
23.04 od godz. 9:00 do 14:00


w miejscowości Stare Rybie, od okolic Wiejskiego Domu Kultury w kierunku Rdzawy
24.04 od godz. 8:00 do 16:00


w miejscowości Szczawnica, ulice: Średniak oraz Skotnicka od strony ulicy Średniak wraz z przyległymi
24.04 od godz. 8:00 do 9:00


w miejscowości Szczawnica, ulice: Średniak oraz Skotnicka od strony ulicy Średniak wraz z przyległymi
24.04 od godz. 16:00 do 17:00


w miejscowości Siekierczyna, osiedle Lisia Góra i okolice
26.04 od godz. 8:00 do 16:00


powiat miechowski

Zawiercie ul. Modrzewskiego, Hallera, Bema, Firlejów, Filaretów od nr 16 do nr 74, Łośnicka od nr 103 do nr 224, Rynek, Żelazna od nr 18 do nr 78, Gromadzka nr 12, 14, Zagonowa, Staromiejska nr 19
19.04 od godz. 8:00 do 13:00


Wojkowice Kościelne ul. Drogowców, Zachodnia, Dąbrowska od nr 1 do nr 36, Piastowska od nr 1 do nr 12, Różana,
19.04 od godz. 9:00 do 13:00


Zawiercie ul. Apteczna od nr 7 do nr 23, Hoża od nr 14 do nr 18
22.04 od godz. 8:00 do 13:00


Sucha: ul. Podgórska, ul. Spacerowa, ul. Wolbromska 142 i 200, ul. Stawowa 5
23.04 od godz. 8:00 do 11:00


powiat myślenicki

Głogoczów kierunek Czarny Las i dwa budynki 1019A i następny za nim budynek na działce 1898/8
19.04 od godz. 8:30 do 15:00


Trzebunia kierunek Tartak
22.04 od godz. 7:30 do 9:00


Trzebunia kierunek: Bieńkówka, za rzekę, Trzebunia - centrum
22.04 od godz. 8:00 do 17:00


Trzebunia kierunek Tartak
22.04 od godz. 15:00 do 17:30


Komorniki Zarąbki
24.04 od godz. 8:00 do 12:00


Zawada Kopań
27.04 od godz. 7:00 do 14:30


Poznachowice Szklarnia
24.06 od godz. 8:00 do 16:00


w miejscowości Lubień role Susiowa, Pustelnikowa, Pustki, Karpieńcowa i okolice.
19.01 od godz. 13:00 do 15:30


powiat nowosądecki

w miejscowości Powroźnik, budynek nr 54 i sąsiednie- zasilane ze złącza kablowego nr 13248
19.04 od godz. 8:00 do 13:00


w miejscowości Wyskitna, budynki numery: 18, 20, 121 i sąsiednie
19.04 od godz. 8:00 do 14:30


w miejscowości Dąbrowa- okolice firm: Dominik, Danex
22.04 od godz. 5:00 do 7:00


w miejscowościach: Zawadka, osiedla: Koszary, Kawiory w kierunku Chomranic oraz Świdnik od strony osiedla Koszary
22.04 od godz. 8:00 do 14:00


w miejscowości Stróże, budynek nr 121
22.04 od godz. 8:00 do 14:30


w miejscowości Zawadka, osiedla: Koszary, Kawiory, Rozdziele i okolice
22.04 od godz. 12:00 do 14:00


w miejscowości Stadła, od Stacji Benzynowej AReS do Remizy OSP oraz osiedle Polska Wieś i okolice
23.04 od godz. 7:00 do 12:00


w miejscowości Wola Piskulina, osiedla: Paryż, Działy, Jedliczany, Kochoń, Okrąg i okolice
23.04 od godz. 7:00 do 17:00


w miejscowości Łącko, budynki numery: 10, 11, 12, 106, 117 i sąsiednie
23.04 od godz. 7:30 do 15:00


w części miejscowości Mystków, okolice numerów: 395, 408, 425, 520,
23.04 od godz. 8:00 do 13:00


w miejscowościach: Marcinkowice, od Zespołu Szkół w kierunku: Klęczan i Cmentarza oraz Klęczany od strony Marcinkowic
23.04 od godz. 8:00 do 14:00


w miejscowości Cieniawa, osiedle Stolarzówka w kierunku osiedla Ząbry
23.04 od godz. 8:00 do 15:00


w Krynicy-Zdroju- Góra Parkowa okolice PKL
23.04 od godz. 8:00 do 17:00


w miejscowości Siołkowa, budynki zasilane ze złącza kablowego nr 15302- okolice numeru 543
23.04 od godz. 10:30 do 14:00


w części miejscowości Znamirowice, od przysiółka Patelnia w kierunku przysiółka Załęże Wyżne i Tabaszowej oraz budynki położone na granicy miejscowości: Znamirowice, Tabaszowa- krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania
24.04 od godz. 7:00 do 8:00


w miejscowości Tylicz, ul. Kazimierza Wielkiego, budynek zasilany ze złącza kablowego nr 21588- okolice numeru 38
24.04 od godz. 8:00 do 13:00


w miejscowości Stary Sącz, ulica Węgierska, numery 8a, 8E.
24.04 od godz. 8:00 do 13:00


w części miejscowości Zagorzyn, odbiorcy zasilani ze złącza kablowego KRS288536, budynek numer 277, i okolice.
24.04 od godz. 8:00 do 14:00


w miejscowości Kąclowa, budynki numery: 548, 563 i sąsiednie- zasilane ze złącz kablowych numery: 670, 958, 13889
24.04 od godz. 13:00 do 18:00


w części miejscowości Znamirowice, od przysiółka Patelnia w kierunku przysiółka Załęże Wyżne i Tabaszowej oraz budynki położone na granicy miejscowości: Znamirowice, Tabaszowa- krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania
24.04 od godz. 16:00 do 17:00


w miejscowościach: Świniarsko, od strony Niskowej, część ulicy Gajowej, Chełmiec, ul. Łączna, budynki numery: 31, 31B i sąsiednie
25.04 od godz. 7:00 do 11:00


w miejscowości Kąclowa, budynek nr 629
25.04 od godz. 8:30 do 12:00


w miejscowości Chełmiec, ul. Leśna- obiekt zasilany ze złącza kablowego nr 18256- okolice numeru 81
25.04 od godz. 9:00 do 14:00


w części miejscowości Klęczany, od strony Marcinkowic w kierunku Centrum, oraz osiedle Słociny, i okolice
26.04 od godz. 7:00 do 12:00


w miejscowości Ptaszkowa, budynki numery: 936, 937, 938
26.04 od godz. 8:00 do 13:00


w miejscowości Stróże, budynek nr 28
26.04 od godz. 8:00 do 14:30


w miejscowości Klęczany, budynek nr 291- zasilany ze złącza kablowego nr 19104
26.04 od godz. 9:00 do 13:00


powiat nowotarski

w miejscowości Szczawnica, ulice: Staszowa, Sopotnicka wraz z przyległymi
19.04 od godz. 8:00 do 14:00


w części miejscowości Raba Wyżna, role: Wędziarzówka, Możdżeniówka, Arendarczykówka, Sołówka, Kamieńskówka, i okolice
19.04 od godz. 8:30 do 11:00


w Nowym Targu, ul. Halikowskiego, budynki numery: 3, 4 i sąsiednie- zasilane ze złącz kablowych numery: 21667, 21672
22.04 od godz. 8:30 do 16:00


w miejscowości Podwilk, od numeru 202 do 236
22.04 od godz. 9:00 do 14:00


w miejscowości Obidowa, osiedle Za Potok, Białoniówka i okolice
22.04 od godz. 9:30 do 17:00


w miejscowościach: Czerwienne, od numeru 240 do 280 oraz Ratułów, osiedle Bachledówka- krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania
23.04 od godz. 7:30 do 8:30


w miejscowościach: Maruszyna, ulice: Jana Pawła II, Byliny, Janki, Stanki oraz w Szaflarach, ulica Zadział wraz z przyległymi- krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania
23.04 od godz. 8:00 do 18:00


w miejscowości Łopuszna, ul. Szkolna, budynek nr 7
23.04 od godz. 8:30 do 13:00


w miejscowości Rabka-Zdrój, ul. Poniatowskiego, budynek nr 4- zasilany ze złącza kablowego nr 1190
23.04 od godz. 8:30 do 13:00


w miejscowościach: Falsztyn, ulice: Dworska, numery: 34, 34a, Zielona, numery: 43, 45, 45A, 76, Niedzica, ul. Zamkowa nr 54 i sąsiednie
23.04 od godz. 9:30 do 16:00


w miejscowościach: Czerwienne, od numeru 240 do 280 oraz Ratułów, osiedle Bachledówka- krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania
23.04 od godz. 17:00 do 17:30


w miejscowości Szczawnica, ulice: Skotnicka, Wygon, Pod Sadami wraz z przyległymi- krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania
24.04 od godz. 7:30 do 8:00


w miejscowości Ratułów, osiedle Bachledówka
24.04 od godz. 8:00 do 16:00


w miejscowości Sieniawa, role: Trybuniówka, Domałówka, Cielichówka i okolice
24.04 od godz. 8:30 do 16:00


w miejscowości Jabłonka, rola Dzicy- część ulic: Leśnej i Źródlanej- krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania
24.04 od godz. 9:00 do 10:00


w miejscowości Jabłonka, rola Dzicy- część ulic: Leśnej i Źródlanej- krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania
24.04 od godz. 14:00 do 15:00


w miejscowości Szczawnica, ulice: Skotnicka, Wygon, Pod Sadami wraz z przyległymi- krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania
24.04 od godz. 16:00 do 16:30


w miejscowości Sromowce Niżne, ul. Nadwodnia od strony Dunajca wraz z przyległymi
25.04 od godz. 8:30 do 14:30


w miejscowości Maniowy, ul. Pienińska, budynek zasilany ze złącza kablowego nr 23435- okolice numeru 121
25.04 od godz. 9:00 do 14:00


w miejscowości Maruszyna, ulice: Jana Pawła II, od numeru 143 do 157, Byliny wraz z przyległymi
26.04 od godz. 8:00 do 18:00


w miejscowości Sieniawa, rola Cielichówka i okolice
26.04 od godz. 8:30 do 16:00


powiat olkuski

Rodaki, ul.Wiejska,Skotnicka, Kamienna
24.04 od godz. 8:00 do 9:00


Rodaki ulice: Kluczewska, Wschodnia, Bagienna od nr 24, Poprzeczna, Szkolna, Prosta 20-25
24.04 od godz. 10:00 do 12:30


Miejscowość Rabsztyn
25.04 od godz. 8:00 do 12:30


powiat oświęcimski

Kęty ulica Ogrodowa, Wszystkich Świętych, Cmentarna.
19.04 od godz. 8:00 do 13:00


Bulowice ulica Stara Droga.
19.04 od godz. 8:00 do 13:00


Laskowa ulica Zdrojowa, Bukowa, Siewna, Na Wzgórzu, Za Mostkiem, Zgody, Źródlana, Pagórkowa.
19.04 od godz. 8:00 do 15:00


Czaniec ulica Dworska , Aleja Wojska Polskiego.
22.04 od godz. 8:00 do 13:00


Kęty ulica Krakowska, Wszystkich Świętych, Szczepana.
23.04 od godz. 8:00 do 13:00


Brzezinka ulica Wiślana, Olchowa, Zielona, Chropań, Niwy.
23.04 od godz. 8:00 do 17:00


Brzezinka ulica Wiślana, Niwy, Skotnicka, Leśna, Pastwiskowa, Kółko.
23.04 od godz. 8:00 do 17:00


Rajsko ulica Pszczyńska, Cegielniana, Tarninowa, Staroplebańska, Prosta, Kręta, Wilamowicka, Żołnierska, Kościół.
23.04 od godz. 8:30 do 14:00


Poręba Wielka ulica Pólka, Stawowa, Tyszkiewicza, Brzozowa, Lankorona 48.
24.04 od godz. 8:30 do 14:00


Zaborze ulica Grojecka złącza kablowe numer ZK8491, ZK8665, ZK1768.
24.04 od godz. 8:30 do 14:00


Kęty ulica Wiśniowa, Jagiellońska, Mieszka Pierwszego, Piastowska, Kościuszki, Sienkiewicza 4.
25.04 od godz. 8:00 do 13:00


Oświęcim ulica Krzemieńczyk złącza kablowe numery od ZK BBW316621 do ZK 316638.
25.04 od godz. 8:30 do 14:00


Głębowice ulica Grunwaldzka, Górki.
26.04 od godz. 8:00 do 16:00


powiat suski

w części miejscowości Toporzysko, rola Cieślakowa
19.04 od godz. 11:00 do 14:00


w miejscowości Jordanów, ul. Świętej Anny, budynki numery: 20, 43, 45 i sąsiednie- zasilane ze złącz kablowych numery: 3572, 9325, 12633, 24539
22.04 od godz. 8:30 do 13:00


w miejscowości Naprawa, role: Naprawa Górna, Folwarskówka, Burmistrzówka i okolice
22.04 od godz. 8:30 do 15:30


w miejscowości Toporzysko, rola Bąkałówka i okolice
23.04 od godz. 8:00 do 15:00


w miejscowości Sidzina, budynek nr 901- zasilany ze złącza kablowego nr 7874
25.04 od godz. 8:30 do 15:30


Grzechynia osiedle Zagroda, Głowicówka, Macówka, Kudziówka.
26.04 od godz. 12:00 do 14:00


Juszczyn osiedle Tatarowa, Oleksowa, Gigoniowa, Biedrawowa.
30.04 od godz. 8:00 do 16:00


powiat tarnowski

Niedomice - okolice Hotelu Gospoda Szlachecka
19.04 od godz. 8:30 do 15:00


Biadoliny Radłowskie, od Łoponia, Od Dębiny
22.04 od godz. 8:00 do 11:00


Łęg Tarnowski - ul. Zamościa, Polna. Żabno - ul. Szkotnik od strony Łęgu Tarnowskiego.
22.04 od godz. 8:00 do 15:00


Biadoliny Radłowskie, przy torach, za autostradą, Las, Dół
22.04 od godz. 11:15 do 14:30


Biadoliny Radłowskie, Koło Kościoła, Szkoła, Cmentarz, Kolonia, Nowy Świat, Straż
23.04 od godz. 8:00 do 11:00


Lisia Góra - Firma kurierska DPD
23.04 od godz. 8:00 do 13:00


Lisia Góra - Firma kurierska DPD.
23.04 od godz. 8:00 do 13:00


Buchcice przy drodze na Łowczów, okolice dworu
23.04 od godz. 8:00 do 14:00


Biadoliny Radłowskie, Tory, Apteka, Stadion
23.04 od godz. 11:15 do 14:30


Janowice Grzywna
24.04 od godz. 8:00 do 14:00


Biadoliny Radłowskie, Kisielina, Dąbrówka, Dół, Za Torem, Błonie
24.04 od godz. 11:30 do 14:30


Łękawica, Droga, Budzikówki, Depca, Droga na Laskówka Górna
25.04 od godz. 8:00 do 11:00


Pogórska Wola, Droga, Las, Cmentarz Parafialny
25.04 od godz. 8:00 do 14:00


Pleśna, Gądówka, okolice budynku 504
25.04 od godz. 10:00 do 13:00


Łękawica, Droga, Budzikówki, Depca, Droga na Laskówka Górna
26.04 od godz. 8:00 do 11:00


powiat tatrzański

w miejscowości Białka Tatrzańska, ul. Środkowa, od okolic Cukierni Burkaty do skrzyżowania z ulicą Pod Grapę wraz z przyległymi
19.04 od godz. 9:00 do 11:00


w miejscowości Witów, numery od nr 251 do nr 252
19.04 od godz. 9:00 do 14:00


w części miejscowości Zakopane, ulice, numery: Oberconiówka od 24 do końca, Mrowce od 31 do Końca, i okolice
19.04 od godz. 9:00 do 16:00


w miejscowości Dzianisz, numery od 295 do 316, i okolice
22.04 od godz. 8:00 do 16:00


w miejscowości Dzianisz, budynek numer 86
22.04 od godz. 9:00 do 14:00


w miejscowości Zakopane, ulice, numery; Krzeptówki od 1 do 13, Skibówki Kacina od 39 do 63,
23.04 od godz. 9:00 do 15:00


w części miejscowości Kościelisko, ulice: Karpielówka Boczna, Kierpcówka, Nędzy-Kubińca, Sobiczkowa, Pod Blachówka, krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania
24.04 od godz. 8:00 do 9:00


w części miejscowości Kościelisko, ulice:, Nędzy-Kubińca, Karpielówka, i okolice
24.04 od godz. 9:00 do 17:00


w części miejscowości Kościelisko, ulice: Karpielówka Boczna, Kierpcówka, Nędzy-Kubińca, Sobiczkowa, Pod Blachówka, krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania
24.04 od godz. 17:00 do 18:00


w miejscowości Kościelisko ulice: Budzówka, budynek nr 30A oraz Królewska od numeru 50 do 75D i sąsiednie
26.04 od godz. 9:00 do 15:00


powiat wadowicki

Brody odbiorcy wzdłuż drogi krajowej po stronie południowej od numerów 556, 568, 640 i 670 oraz sąsiednich do numerów 227 i 501, stacja paliw oraz producent mebli Markat.
25.04 od godz. 8:30 do 14:30


Leńcze numery 52A, 342, 57, 54, 50A, 353, 339, 390, 349A, 51, 42, 40, 17, 30, 356, 33, 66, 273, 65, 88, 74, 76, 85, 385, 82, 84, 47, 336, 359, 241, 237, 238, 382, 386A, 237C, 237E, 237J, 240, 243, 259, 261, 262A, 369. 272. 248. 296. 247. 244. 251. 255. 258 i okolica.
25.04 od godz. 8:30 do 14:30


Łękawica 175 i sąsiednie. Zagórze numery 9, 10, 216, 11, 14, 15, 78 i sąsiednie.
26.04 od godz. 9:00 do 12:00


Podolany od okolic posesji nr 62 i 120 oraz okolic posesji numer 67 i 71, dalej na północ aż do granicy z Polanką Hallera. Leńcze okolice posesji numer 374 i 269.
23.09 od godz. 8:30 do 14:00


Kalwaria Zebrzydowska ulica Świętego Floriana od skrzyżowania z ulicą Jagiellońską do torów PKP, Królowej Jadwigi, Szewska, Podlesie od skrzyżowania z ulicą Jagiellońską do torów PKP.
4.08 od godz. 9:00 do 11:00


powiat wielicki

Raciborsko w kierunku Mietniowa
18.04 od godz. 16:00 do 17:00


Wola Batorska
19.04 od godz. 7:30 do 9:00


Wola Batorska
19.04 od godz. 12:00 do 14:00


Grodkowice ul. Wiejska, Polna , Karola Żeleńskiego
22.04 od godz. 7:30 do 16:30


Brzezie od Cmentarza w kierunku Kościoła
22.04 od godz. 9:00 do 12:00


Niepołomice ulica Grunwaldzka, Bankowa, Kościuszki, Daszyńskiego, Plac Zwycięstwa
23.04 od godz. 7:30 do 11:00


Gorzków w kierunku Koźmice Wielkich, Koźmice Wielkie w kierunku Byszyc, Byszyce w kierunku Kościoła.
23.04 od godz. 8:00 do 20:00


Niepołomice ulica Młyńska, Zagrody, Zbożowa, Sadowa, Robotnicza ,Osiedle Robotnicze, Szkoła Podstawowa nr.2
23.04 od godz. 10:30 do 14:00


Raciborsko w kierunku Gorzkowa, Gorzków w kierunku Bieńkowic.
25.04 od godz. 8:00 do 16:00


Gdów od stacji w kierunku Sławkowic
25.04 od godz. 10:00 do 16:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

ZOBACZ KONIECZNIE

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii elektrycznej często planują wyłączenia prądu z powodu:

  • modernizacji sieci energetycznej
  • przyłączania nowej sieci energetycznej
  • konserwacji sieci transformatowej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Czasami może zdarzyć się tak, że brak prądu równa się awarii sieci energetycznej. Powodów może być wiele - uszkodzenia spowodowane przez człowieka, warunki pogodowe lub wybite bezpieczniki w instalacji domowej. Podajemy następujące przypadki:

  • burza
  • powalone drzewo
  • silny wiatr
  • opady śniegu
  • szadź
  • kradzież przewodów przez złodzieja
  • wysiadanie bezpieczników
  • prace budowlane

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • jeśli nie ma prądu w mieszkaniu to warto sprawdzić korki. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy jest prąd na klatce i ulicy
  • jeśli nie ma prądu na klatce schodowej to trzeba się skontaktować z właścicielem lub administratorem budynku
  • jeśli nie ma prądu w sąsiednich domach i mieszkaniach to trzeba skontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Czym się zająć, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • rozmowa z domownikami
  • gry planszowe
  • porządki w szafie
  • segregowanie ubrań
  • czytanie książek
  • sen

Dobrze jest odpowiednio przygotować się na nagły brak prądu i mieć przygotowane na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwy w dostawie prądu mogą pojawić się w godzinach wieczornych.

Sprawdź aktualne promocje

Materiały promocyjne partnera
Okazje

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Wyłączenia prądu w małopolskim. Zobacz, czy są planowane wyłączenia prądu 18.04 - Gazeta Krakowska

Wróć na dziennikpolski24.pl Dziennik Polski