Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie kształtuje liderów cyfrowej zmiany!

Materiał informacyjny - WYŻSZA SZKOŁA ZARZĄDZANIA I BANKOWOŚCI
Przedsiębiorczość cyfrowa oraz Komunikacja i psychologia w biznesie to nowości na studiach I stopnia, które przygotowała Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie na rok akademicki 2023/2024.

Przedsiębiorczość cyfrowa (studia I stopnia – licencjackie) to jeden z najnowszych kierunków dostępnych w ofercie WSZiB. Studia na tym kierunku skupiają się na kształtowaniu umiejętności menedżera-konsultanta e-biznesu, uwzględniają najnowsze trendy związane z narzędziami ICT w biznesie oraz specjalistyczne moduły dotyczące cyfryzacji usług, wspomagania decyzji przy wykorzystaniu narzędzi IT czy cyfrowych rozwiązań z zakresu wsparcia procesów finansowych i zarządczych. Patronem kierunku jest firma ASTOR.

Studenci na kierunku Komunikacja i psychologia w biznesie (studia I stopnia – licencjackie) zdobędą unikalną wiedzę i umiejętności w efektywnym zarządzaniu, opracowywaniu i wdrażaniu systemów motywacyjnych, podejmowaniu decyzji, negocjowaniu i rozwiązywaniu konfliktów, skutecznej reklamie, zarządzaniu HR oraz pracy z klientem. Przekazywana wiedza i umiejętności będą dodatkowo rozwijane i uszczegóławiane w ramach dwóch ścieżek kształcenia: manager HR oraz coaching kariery. Partnerem kierunku jest firma GoWork.

- Nasi studenci od lat cenią WSZiB za umiejętne selekcjonowanie trendów rynkowych. Tym razem jako uczelnia postawiliśmy na rozwój ich kompetencji jako potencjalnych przedsiębiorców cyfrowych. Z naszych ankiet wynika, że znaczna część studentów WSZiB myśli o prowadzeniu własnego biznesu. Niektórzy z nich już stawiają pierwsze kroki jako przedsiębiorcy internetowi, prowadząc sklepy internetowe czy korepetycje online - mówi Kamil Kowalik, Kierownik ds. Promocji i Przedsiębiorczości w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

W zeszłym roku w WSZiB ruszyły także inne kierunki: Marketing cyfrowy, Logistyka oraz Finanse i Rachunkowość na studiach magisterskich.

- W ciągu ostatnich lat obserwowaliśmy znaczny rozwój branży e-commerce. Na rynku pracy intensywnie rośnie zapotrzebowanie na specjalistów i ekspertów z tej dziedziny. Praca nad umiejętnościami cyfrowymi, a jednocześnie kompetencjami w zakresie rozpoznawania i kreowania trendów online czy znajomości regulacji prawnych to clou naszego kierunku Marketing cyfrowy - mówi dr Magdalena Kowalska-Musiał, prodziekan Wydziału Nauk Stosowanych w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

Finanse w korporacjach międzynarodowych prowadzone z Aon i Jacobs nadal są najpopularniejszym zakresem kształcenia w WSZiB!

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości po raz kolejny rusza nabór na specjalność finanse w korporacjach międzynarodowych. Kierunek cieszy się dużą popularnością, ponieważ studenci już w trakcie studiów mogą wykorzystać swoją wiedzę w praktyce w dwóch renomowanych krakowskich korporacjach. Studia są finansowane przez partnerów
biznesowych – Aon i Jacobs, dzięki czemu są bezpłatne, a student otrzymuje stypendium stażowe za pracę w korporacji.

O Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie jako uczelnia niepubliczna funkcjonuje na rynku już ponad 28 lat. W ramach swojej działalności prowadzi studia zarówno w formie stacjonarnej, jak i niestacjonarnej na następujących kierunkach: Informatyka, Marketing cyfrowy, Logistyka, Finanse i rachunkowość, Zarządzanie, Przedsiębiorczość cyfrowa oraz Komunikacja i psychologia w biznesie. Uczelnia kształci praktycznie na studiach licencjackich, inżynierskich, magisterskich i podyplomowych. Prowadzi liczne kursy i szkolenia, stosując elastyczne formy nauczania, np. e-learning, gwarantując dogodne terminy zajęć oraz efektywną komunikację z wykładowcami. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.wszib.edu.pl.

Jak wygląda rekrutacja?

 

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości umożliwia przyszłym studentom rekrutację on-line poprzez formularz dostępny na stronie: www.wszib.edu.pl. Pytania związane z procesem rekrutacji można zadawać telefonicznie: 12 635 68 05, mailowo: [email protected] lub przez wiadomość na Facebooku: www.facebook.com/wszib.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dziennikpolski24.pl Dziennik Polski
Dodaj ogłoszenie