Żużel: Najnowsze posty z 25.05.2024. Co ważnego się wydarzyło?

Sprawdzamy najnowsze wiadomości z Facebooka największych żużlowych drużyn. W ten sposób możesz być na bieżąco z nowinkami dotyczącymi żużla. Jesteś fanem potyczek żużlowych? Ten artykuł z pewnością jest dla Ciebie! Będziesz wiedzieć, co dzieje się w żuzlowym świecie. Zobacz, co najbardziej Cię zainteresuje.

Co słychać w świecie żużla? Śledzimy na bieżąco profile na Facebooku najważniejszych polskich drużyn żużlowych. Sprawdź, jakie są najnowsze posty i co ważnego właśnie dzieje się w żużlowym świecie.

Studio Kadra

Świat żużla na Facebooku

1. miejsce zajmuje Szymon Woźniak Racing w eliminacjach SGP w Lonigo. Stalowiec podczas zawodów uzbierał 9 punktów. 📷 Marcin Imański #STALeRAZEM

Dziś w Pile odbył się finał Brązowego Kasku. Antoni Mencel, z dorobkiem 7. punktów, zajął dziewiąte miejsce. Zawody, z kompletem punktów, wygrał Wiktor Przyjemski. #KSUL ⚪🔵🤟 #PGEEkstraliga #PGEE #KibicujUniiNaStadionie

A Ty dołączysz do gry❓🤔 #STALeRAZEM

Nasi młodzieżowcy wystąpili dziś w Pile w finale Brązowego Kasku 🏆 Filip Seniuk #708 zajął jedenastą lokatę z sześcioma punktami 👍 Marcel Kowolik M23 zdobył cztery punkty i zakończył rywalizację na trzynastym miejscu 🏁

Zajmując dziś 4. miejsce w finale Brązowego Kasku, Kacper Halkiewicz zapewnił sobie możliwość udziału w Eliminacjach do Mistrzostw Europy do lat 19 🤍💚 Będziemy trzymać kciuki! Gratulacje i powodzenia Halka ✊ _ #ZuzlowaCzestochowa | Krono-Plast | TAURON Polska Energia | Śląskie. Pozytywna energia

🏟 Wszystko gotowe na Derby #GRUTOR!🫡 Do zobaczenia w niedzielę!⏳️🔜

Tak bardzo jutro chcemy zobaczyć takie momenty po 15. biegu #WROGOR 💛💙 Dajcie z siebie wszystko Panowie ❗ 📷 Marcin Imański #STALeRAZEM

W Pile odbył się dziś finał Brązowego Kasku. Udział w turnieju wzięło trzech młodzieżowców KRONO-PLAST Włókniarza Częstochowa. Najlepiej poradził sobie Kacper Halkiewicz, któremu do podium zabrakło zaledwie 1 punktu. Halka z dorobkiem 10 oczek uplasował się na 4. miejscu 🤍💚 Kajetan Kupiec zgromadził przy swoim nazwisku 9 punktów, co przełożyło się na 7. pozycję, a Szymon Ludwiczak ukończył zmagania na 10. miejscu. Dobra robota Chłopaki 🦁 📲https://tiny.pl/df2mx _ #ZuzlowaCzestochowa | Krono-Plast | TAURON Polska Energia | Śląskie. Pozytywna energia

🇵🇱 Brązowy Kask dla Wiktora Przyjemskiego. 12 i 16 miejsce naszych zawodników na torze w Pile. 1️⃣2️⃣. Kevin Małkiewicz ▶️ 6 (2,1,2,1,d) 1️⃣6️⃣. Jan Przanowski ▶️ 2 (2,0,0,0,0) 📸 Marcin Karczewski

1. miejsce Oskar Paluch #606 w finale Brązowego Kasku. Zawody podobnie jak przed rokiem wygrywa Wiktor Przyjemski. 📷 Marcin Imański #STALeRAZEM