Brązowe akademiczki

W Koszalinie krakowianki uległy ekstraklasowemu AZS Gdańsk 12-25 (6-12) oraz grającym w serii B I ligi szczypiornistkom AZS Wrocław 14-23 (7-7). - Toczyliśmy z wrocławiankami wyrównany bój, do przerwy remisowaliśmy 7-7, do naszej porażki przyczynili się później sędziowie. Przeciwko nam podyktowali 7 rzutów karnych, przez 14 minut graliśmy w osłabieniu. W meczu z gdańszczankami nie mieliśmy szans, ale cieszą zwycięstwa z pierwszoligowym AZS Katowice i Politechniką, która występuje w II lidze - mówi Lidia Walczyk.

(MAS)

Piłkarki ręczne AZS AWF Kraków, prowadzone przez Lidię Walczyk, zdobyły w Koszalinie brązowy medal akademickich mistrzostw Polski. To drugi medal krakowskich akademiczek w historii sekcji. W 1988 roku w Warszawie szczypiornistki AZS AWF, wtedy także prowadzone przez Lidię Walczyk, zdobyły srebrny medal.
 Krakowianki pokonały Politechnikę Koszalińską 24-14 (10-8) i AZS Katowice 22-16 (13-9), te zwycięstwa zapewniły im brązowy medal. Podopieczne trener Walczyk wystąpiły w składzie: bramkarki Beata Kornecka, Anna Goryl oraz Dorota Jakubowska (5 bramek w turnieju), Anna Wagner (4), Sylwia Zięba (14), Ewa Studzińska (12), Krzysztofa Grabka (3), Iwona Pełka (14), Ewa Ciążyńska (2), Kinga Liszek (18), Aleksandra Michalak.
 Sezon II-ligowy akademiczki rozpoczną 30 września meczem w Krakowie z Pogonią Żory.