Charsznica. Kolejne sukcesy tenisistów stołowych

Aleksander Gąciarz
Tenisiści z Charsznicy
Tenisiści z Charsznicy archiwum GOK Charsznica
Tenisiści GOK Charsznica podczas weekendu wzięli udział w dwóch turniejach w Krakowie i Skawinie. Z obu imprez przywieźli medale.

FLESZ - Sprawcy przemocy będą izolowani

W sobotę w hali Bronowianki w Krakowie odbył się kolejny turniej z cyklu Grand Prix "Jesień 2020" organizowany przez Małopolski TKKF. Spośród reprezentantek Sekcji Tenisa Stołowego GOK Charsznica najlepiej spisała się Aleksandra Karolczuk, która w kategorii do 10 lat zdobyła złoty medal. Drugą lokatę w kategorii kobiet zajęła Joanna Piątek, która jest jednocześnie trenerką sekcji. Blisko podium była Urszula Jambur, zajmując 4. lokatę w kat. 11-15 lat. Na miejscach 5-6 został sklasyfikowany Wojciech Niewiara (kat. do lat 10), a na pozycjach 7-8 Patrycja Kałuża.

W niedzielę tenisiści udali się do Skawiny, gdzie na hali widowiskowo-sportowej rozegrany został IX Familijny Turniej Tenisa Stołowego. Tu wyniki okazały się jeszcze lepsze. Złote medale wywalczyli Łukasz Szkliniarz w kategorii chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych, Joanna Piątek wśród kobiet oraz Joanna Piątek z Jarosławem Piątkiem w kat. debel rodzinny. Oprócz tego Jarosław Piątek wywalczył 4. miejsce wśród mężczyzn.