Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO i STREAM

0 1 połowa

Puszcza Niepołomice

2

2 1 połowa

• Koniec meczu. Tu wszystko było jasne już przed przerwą. Sukces Puszczy dzięki Bartoszowi!

• I jeszcze Mucha za Kobusińskiego. Sędzia doliczył cztery minuty.

• Michalczyk za Kolenca.

• Wchodzi Spławski, schodzi Knap.

• Seria rzutów rożnych Chrobrego zakończona wyjściem Puszczy.

• Puszcza umiejętnie oddala grę. Nic złego chyba już się jej nie stanie.

• Chrobry szuka prostych rozwiązań, czyli wrzutek. Puszcza dobrze się broni. Przed chwilą przerwano dośrodkowanie Banaszewskiego.

• Jeszcze Uwakwe w miejsce Stefanika.

• Do notesu arbitra trafił również Kowalczyk.

• Sypią się kartki za spięcie na murawie. Ukarany Czarny.

• Bryła dośrodkował na krótki słupek. Piłka w rękach bramkarza.

• Kowalczyk w miejsce Mandrysza.

• Rakoczy wjechał w szesnastkę, ale nie oddał strzału. Został wzięty w kleszcze.

• Pogoda się poprawiła, ale Chrobry dalej gra słabo. Z kolei trener Tułacz ma pretensje do swoich podopiecznych. Mówi: Za szybko pozbywacie się piłki, rany boskie!

• Stefanik otrzymał żółtą kartkę za faul.

• Ulewny deszcz nawiedził Głogów. Warunki do gry są bardzo trudne.

• Rakoczy w miejsce Tomalskiego.

• Machaja zmienia Oleksy.

• Jeszcze kartka dla Kolenca.

• Pomocy medycznej wymagał Kobusiński.

• Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka! Ziemann bezmyślnie osłabia swój zespół na ostatnie pół godziny.

• Mocny strzał w kierunku bramki Chrobrego! Niewiele zabrakło, żeby było 3:0.

• Wprowadzony Bryła oddaje zbyt słaby strzał. Z podobnego miejsca gola numer jeden strzelił Bartosz.

• Puszcza potrafi utrzymać się przy piłce i wywalczyć stałe fragmenty.

• Banaszewski oddał strzał z prawej nogi, zza szesnastki. Piłka o dobre dwa metry minęła słupek.

• Ziemann otrzymał kartkę. Przepychanki na boisku. Wsparcie głównemu sędziemu okazuje asystent.

• Ciemne chmury nad Głogowem. Pada i mocno wieje. Przypomnijmy: niemal cała pierwsza połowa w słońcu.

• Radionow za Bartosza.

• Niski wchodzi, Dziąbek schodzi.

• Bryla w miejsce Juraszka.

• Zaczęła się druga połowa w Głogowie. Zerwał się wiatr.

• Przerwa! Dublet Bartosza na razie zrobił różnicę.

• Puszcza ofiarnie broni dostępu do własnej bramki. Tak naprawdę w tej połowie Górski był bezrobotny.

• Banaszewski próbuje jakichś kiwek, ale bez rezultatu.

• Jeszcze raz Bartosz! Ależ się rozzuchwalił. Uderza ładnie, ale w bramkarza.

• Zbliżamy się do końca pierwszej połowy. Puszcza pewnym krokiem zmierza po zwycięstwo.

• Zatrważająca jest dzisiejsza bezsilność Chrobrego.

• Puszcza postawiła swój mur przy swoim rzucie wolnym. W chwili kiedy wykonawca dobiegł do piłki, mur się "rozbiegł". Po podaniu Tomalski jednak został zablokowany.

• Puszcza prowadzi 2:0. Piłka została wrzucona z rożnego w pole bramkowe, tam minęła kilka głów i spadła pod nogę Bartosza. To jest dzień tego piłkarza!

• GOOOOOOOOOOOOOL! PONOWNIE BARTOSZ!

• Tomalski znalazł sobie miejsce, lecz uderzył trochę za słabo. Wywalczył korner.

• Puszcza ma w tym meczu sporo do powiedzenia. Często gości na połowie Chrobrego.

• Banaszewski chyba wrzucał, bo na strzał to się nie kwalifikowało. W każdym razie strata.

• Kolejny raz Puszcza zza szesnastki. Piłka przelatuje tuż nad poprzeczką.

• Chrobry na razie nie stworzył zagrożenia.

• Bartosz faulem odebrał piłkę. Gdyby zrobił to czysto, Puszcza wyszłaby z naprawdę groźnym kontratakiem.

• Ziemann przegrał pojedynek jeden na jeden - na skrzydle.

• No i Puszcza się doczekała. Po wolnym piłka spadła przed pole karne do Bartosza, który prostym podbiciem skierował ją do siatki. Klops Leszczyńskiego!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Puszczy!

• Zdaje się jednak, że to Stefanik wymagał pomocy.

• Trwa interwencja medyków. Niewątpliwie doszło do kontaktu.

• To jest rzut karny! - krzyczy ławka Puszczy. Bartosz znalazł się w sytuacji sam na sam z Leszczyńskim, po czym upadł na murawę. Karnego nie ma.

• Na murawie zwija się z bólu jeden z gości. Kartki brak.

• Chrobry spokojnie rozgrywa piłkę przez stoperów.

• W Głogowie dziś słonecznie. Warunki do gry są bardzo dobre.

• Gramy! Od środka goście.

• Chrobry na pomarańczowo-czarno, Puszcza na biało.

• Puszcza, do meczu z Chrobrym, przystąpi do meczu z 12. pozycji, ale ma jeszcze do rozegrania zaległy mecz z Radomiakiem. Ten przeniesiono na 14 kwietnia z powodu przypadków koronawirusa w swojej drużynie. Ligową wiosnę niepołomiczanie zaczęli w kratkę. Najpierw przegrali z Resovią, potem rozbili Arkę, by następnie ulec Koronie.

• Chrobry po raz pierwszy po niemal czterech miesiącach zagra na swoim stadionie. Ekipa z Głogowa ostatni raz u siebie zagrała na początku grudnia, pokonując Resovię aż 3:0. Potem przyszła seria 5 kolejnych wyjazdów. Poradzili sobie w nich całkiem nieźle, bo dwukrotnie zremisowali, raz przegrali i dwa razy wygrali.

• Zespół Ivana Djurdjevicia zamierza wskoczyć na co najmniej 6. miejsce w tabeli, ale do tego brakuje mu aż pięciu punktów. Puszcza może być spokojna o utrzymanie, a o awans będzie trudno, bo traci do play-off osiem oczek.

• Po przymusowej przerwie zawodnicy Puszczy wrócą do gry w Fortuna 1 Lidze. Starcie odbędzie się w Głogowie, gdzie Chrobry zagra pierwszy raz od czterech miesięcy.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice!

DW

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO i STREAM ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice ONLINE. Po przymusowej przerwie zawodnicy Puszczy wrócą do gry w Fortuna 1 Lidze. Starcie odbędzie się w Głogowie, gdzie Chrobry zagra pierwszy raz od czterech miesięcy. Zespół Ivana Djurdjevicia zamierza wskoczyć na co najmniej 6. miejsce w tabeli, ale do tego brakuje mu aż pięciu punktów. Puszcza może być spokojna o utrzymanie, a o awans będzie trudno, bo traci do play-off osiem oczek.

Chrobry - Puszcza ONLINE

Cennym zwycięstwem było na pewno to z Radomiakiem, bo dzięki temu bezpośredni rywal w grze o baraże stracił punkty. Porażka, która przytrafiła się ekipie Djurdjevicia, to natomiast pechowy mecz z Widzewem, który notuje już piąty mecz bez porażki.

Puszcza, do meczu z Chrobrym, przystąpi do meczu z 12. pozycji, ale ma jeszcze do rozegrania zaległy mecz z Radomiakiem. Ten przeniesiono na 14 kwietnia z powodu przypadków koronawirusa w swojej drużynie. Ligową wiosnę niepołomiczanie zaczęli w kratkę. Najpierw przegrali z Resovią, potem rozbili Arkę, by następnie ulec Koronie. Gdyby sport był tak prosty, moglibyśmy śmiało stwierdzić, że dziś przypada wygrana Puszczy.

Chrobry - Puszcza STREAM. Trener Puszczy Tomasz Tułacz jest w Fortuna 1 Lidze najdłużej pracującym w jednym klubie szkoleniowcem. W sierpniu upłynie sześć lat, odkąd został zatrudniony w Niepołomicach, więc zbliży się do 6.5-letniego stażu trenera Ireneusza Mamrota w Chrobrym.

W sobotę Puszcza zmierzy się z Chrobrym po raz ósmy. Do tej pory nie było ani jednego remisu w tej rywalizacji - cztery wygrane Puszczy i trzy Chrobrego. W ostatnim meczu przy K2 niepołomiczanie pokonali najbliższych rywali 2:0.

Chrobry - Puszcza TRANSMISJA

Spotkanie Chrobrego z Puszczą rozpocznie się w sobotę, 27 marca o godz. 16:00. Transmisja telewizyjna z tego meczu nie jest dostępna. Internetowy stream online można oglądać w Ipla.tv. Stream jest bezpłatny, nie zawiera komentarza.

Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.