Drugie zwycięstwo Żaka

Pierwsze trzy kwarty miały wyrównany przebieg. W ostatniej odsłonie zespół z Nowego Sącza przyspieszył grę, osiągnął wyraźną przewagę, rozstrzygając mecz na swoją korzyść.

W małopolskiej lidze koszykówki kadetek

Po zwycięstwie w Wieliczce w inaugurującym rozgrywki małopolskiej ligi koszykówki kadetek meczu z Górnikiem, młode zawodniczki UKS odniosły drugą wyjazdową wygraną. Tym razem sądeczanki pokonały w Krakowie swoje rówieśniczki z rezerwy Wisły 78-68 (w poszczególnych kwartach: 14-17, 17-11, 20-24, 27-16).
 Sądeczanki wystąpiły w następującym składzie (po nazwisku ilość zdobytych punktów): Beata Golińska 22, Magdalena Gajdosz 13, Magdalena Hojnor 12, Marcelina Ruchała 12, Agnieszka Romańczyk 7, Urszula Maderak 6, Joanna Gajdosz 2, Aneta Wańczyk 2, Daria Musiał 2, Urszula Kmak.
 Kolejne spotkanie UKS Żak rozegra w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 20 z zespołem Gorlickiego Towarzystwa Koszykarskiego.