Finał nie dla Wisły

(PAN)
Koszykówka. Juniorkom krakowskiej Wisły nie udało się awansować do finału mistrzostw Polski. Zespół zajął czwarte miejsce w półfinałowym turnieju w Ostrołęce.

Podopieczne Marty Starowicz trafiły do bardzo silnej grupy i choć zagrały wzmocnione Joanną Grymek ze SMS Łomianki, to przegrały z VBW GTK Gdynia 45:84 i Unią Basket Ostrołęka 45:84, co zadecydowało, że "Biała Gwiazda" znalazłą się poza gronem 8 najlepszych drużyn w Polsce.

W meczu o trzecie miejsce w zawodach młode zawodniczki Wisły zmierzyły się z MKS Kutno i przegrały 67:71. Koszykarki z Krakowa sklasyfikowane zostały na miejscach 14.-16. w Polsce.

W zespole Wisły grały: Maria Tatar, Anna Rybak, Karolina Wilk, Monika Malinowska, Danuta Puter, Joanna Grymek, Alicja Grabska, Kamila Ciężadło, Karolina Nowak, Klaudia Piskorz oraz Natalia Malaga.