II liga siatkarek. Pierwsza porażka Pogoni Proszowice w sezonie

Aleksander Gąciarz
W meczu czwartej kolejki II ligi siatkówki kobiet Pogoń Proszowice uległa na wyjeździe AZS UMCS Lublin 1:3.

Była to pierwsza porażka podopiecznych Dariusza Pomykalskiego w tym sezonie, a przypomnijmy, że Pogoń z powodu przebudowy proszowickiej hali, nie może występować na swoim obiekcie. Mimo przegranej trener był w miarę zadowolony z postawy swoich zawodniczek. - Jak na tak długa przerwę w grze, jaką mieliśmy, gra była całkiem niezła - ocenił.

Dłuższa przerwa wynikała z faktu, że mecz poprzedniej kolejki z Tomasovią nie odbył się w zaplanowanym terminie. W Lublinie proszowianki starały się mocno, ale rywalki postawiły trudne warunki. Ambicji przyjezdnych wystarczyło na zwycięstwo w trzeciej partii.

AZS UMCS Lublin - Pogoń Proszowice 3:1 (25:20, 25:18, 18:25, 25:20)

Pogoń: Żydzik, Nowacka, Musiał, Białek, Żak, Włodarz, Janus (libero) oraz Sakłak, Biesiada Dragosz

Oto 15 najbardziej zadłużonych gmin w MałopolsceKtóre gminy w Małopolsce są najbardziej zadłużone w przeliczeniu na jednego mieszkańca? Oto zestawienie najbardziej zadłużonych gmin w regionie na koniec 2017 r. Zestawienie pochodzi z danych resortu finansów opublikowane przez portal samorzad.pap.pl