Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce - 1-3 czerwca

Artur Bogacki
Artur Bogacki
W niedzielę Puszcza Niepołomice rozegra ostatni mecz sezonu I ligi
W niedzielę Puszcza Niepołomice rozegra ostatni mecz sezonu I ligi Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press
Terminarz imprez sportowych w naszym regionie od piątku do niedzieli.

PIŁKA RĘCZNA
I liga mężczyzn: MTS Chrzanów - MKS Wieluń (s. 18)

PŁYWANIE
Mistrzostwa Małopolski Młodzików, Memoriał Jana Kota (
s. 10, n. 10, basen w Bochni)

KOLARSTWO
Nowy Targ Road Challenge
(pt. 15, Knurów - Ochotnica Górna Studzionki; s. 11, start i meta w Dursztynie; n. 11, start i meta na Stadionie Miejskim w Nowym Targu)
Maraton Stumilak (pt. 16, start przy Zawoja Centrum, meta w Szczyrku)

LEKKOATLETYKA
Małopolski Mityng Lekkoatletyczny „I Ty możesz zostać Mistrzem”
(n. 14, stadion AWF Kraków)

STRZELECTWO
Akademickie Mistrzostwa Polski
(pt. 8, s. 9, n. 8, strzelnica na Zarabiu w Myślenicach)
PIŁKA NOŻNA
I liga:
Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica (n. 12.45)

III liga:
Soła Oświęcim - MKS Trzebinia (s. 15)
Wiślanie Jaśkowice - Spartakus Daleszyce (s. 17, w Skawinie)

IV liga, grupa wschodnia:
Sandecja II Nowy Sącz - Polan Żabno (s. 11)
Poprad Muszyna - Wolania Wola Rzędzińska (s. 12)
Tarnovia - Tymbark (s. 17.30)
Barciczanka - Tuchovia (s. 18)
Glinik Gorlice - Poprad Rytro (s. 18)
Limanova - BKS Bochnia (n. 15)
GKS Drwinia - Watra Białka Tatrzańska (n. 17)
Olimpia Pisarzowa - Lubań Maniowy (n. 18)

IV liga, grupa zachodnia:
Sosnowianka Stanisław Dolny - Górnik Wieliczka (s. 11)
Clepardia Kraków - Wiślanka Grabie (s. 11)
Iskra Klecza - Unia Oświęcim (s. 16)
Dalin Myślenice - TS Węgrzce (s. 17)
Orzeł Piaski Wielki - Beskid Andrychów (s. 17.30)
KS Olkusz - Orzeł Ryczów (s. 18)
Hutnik Kraków - Pcimianka Pcim (n. 17)

Centralna Liga Juniorów U-19:
Wisła Kraków - ŁKS Łódź (s. 12, stadion w Zabierzowie)
AS Progres Kraków - Polonia Warszawa (s. 12)

Mecz wspomnień: Hutnik Mistrzowie Polski Juniorów '93 - Hutnik '90 (n. 15.30, stadion Hutnika).
PIŁKA NOŻNA
Klasa okręgowa Chrzanów:

Chełmek - Kalwarianka (s. 17)
Naroże Juszczyn - Halniak Maków Podhalański (s. 17)
Dąb Paszkówka - Brzezina Osiek (s. 17)
Żarki - Nadwiślanin Gromiec (n. 17)
Victoria Jawrzono - Garbarz Zembrzyce (n. 17)
Zagórzanka - Tempo Białka (n. 17)

Klasa okręgowa Kraków, grupa I:
Przemsza Klucze - Słomniczanka Słomniki (s. 17.30)
Bolesław Bukowno - Bibiczanka Bibice (s. 18)
Grębałowianka Kraków - Zieleńczanka Zielonki (s. 18)
Piliczanka Pilica - Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada (n. 17)
Sokół Kocmyrzów - Prądniczanka Kraków (n. 18)
Nowa Proszowianka - Przebój Wolbrom (n. 18)
Orzeł Iwanowice - Strażak Przybysławice (n. 18)

Klasa okręgowa Kraków, grupa II:
Kaszowianka Kaszów - Prokocim Kraków (s. 14)
Iskra Radwanowice - Garbarnia II Kraków (s. 17)
Nadwiślan Kraków - Piast Wołowice (s. 17)
Błękitni Modlnica - AP Kmita Zabierzów (s. 18)
Borek Kraków - Wisła Jeziorzany (s. 18)
Skawinka Skawina - Świt Krzeszowice (n. 15)
Bronowianka Kraków - Wieczysta Kraków (n. 18)

Klasa okręgowa Kraków, grupa III
Tempo Rzeszotary - Pasternik Ochojno (s. 18)
Czarni Staniątki - Radziszowianka Radziszów (s. 18)
Gdovia Gdów - Gościbia Sułkowice (s. 18)
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Orzeł Myślenice (n. 17)
Wolni Kłaj - Mogilany (n. 17)
Zielonka Wrząsowice - Karpaty Siepraw (n. 17)
Targowianka Targowisko - Raba Dobczyce (n. 18)
PIŁKA NOŻNA

Klasa okręgowa Nowy Sącz:
Ogniwo Piwniczna-Zdrój - Kolejarz Stróże (pt. 18)
Zalesianka - Jarmuta Szczawnica (s. 17)
Orkan Raba Wyżna - Ujanowice (s. 18)
Orkan Szczyrzyc - Orzeł Wojnarowa (s. 18)
Huragan Waksmund - Skalnik Kamionka Wielka (n. 14)
Sokół Słopnice - Szaflary (n. 16)
Rupniów - Gród Podegrodzie (n. 17)
Bobowa - Płomień Limanowa (n. 18)

Klasa okręgowa, Tarnów, grupa I
Tarnavia - Naprzód Sobolów (s. 17)
GOSiR Novi Rzezawianka - Pagen Gnojnik (s. 17.30)
Sokół Borzęcin - Orzeł Dębno (s. 18)
Strażak Mokrzyska - Can-Pack Okocimski Brzesko (s. 18)
Jadowniczanka - Radłovia (n. 11)
Sokół Maszkienice - Olimpia Bucze (n. 17)
Rylovia - Olimpia Kąty (n. 17.30)

Klasa okręgowa Tarnów, grupa II:
Śmigo - Victoria Koszyce Małe (s. 16)
Metal Tarnów - Olimpia Wojnicz (s. 17)
Nowa Jastrząbka - Polan II Żabno (n. 11)
Dunajec Zbylitowska Góra - Wisła Szczucin (n. 17)
Dunajec Zakliczyn - Zorza Zaczarnie (n. 17)
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Ciężkowianka Ciężkowice (n. 17)
Gromnik - Wietrzychowice (n. 17)
Łukovia - Skrzyszów (n. 18)

Sportowy24.pl w Małopolsce

Wideo

Materiał oryginalny: Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce - 1-3 czerwca - Gazeta Krakowska

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie