Klasa A - grupa I

STM
1-0 Pastuszak 13, 2-0 Pastuszak 23, 3-0 Krakowski 25, 4-0 Hojda 45, 4-1 Michałowski (karny) 53, 5-1 Pastuszak 54, 5-2 Pempuś 58, 6-2 Pastuszak 80, 6-3 Michałowski 88. Sędziował: P. Rajca z Bochni. Czerwona kartka: Konopka (50 min - druga żółta). Żółte kartki: Konopka, M. Ujejski, Piszczek, K. Grabias, S. Ujejski - Michałowski, Grzesik, Gucwa, Tabor. Widzów 50.

Trzciana 2000 - Tęcza Świniary 6-3 (4-0)

Trzciana 2000: Piszczek - Konopka, Król, S. Ujejski - Grabowski, M. Ujejski (78 Dutkiewicz), Hojda (59 Dudzic), Gumuliński (31 K. Grabias), Robak (85 A. Kukla) - Krakowski, Pastuszak.

Tęcza: Madej - Gach, R. Moroński, Tabor - G. Moroński, Gucwa, Grzesik, Drynda, Tynka - Michałowski, Pempuś.

Wynik pojedynku zespołów zamykających tabelę otworzył w 13 min Pastuszak, wygrywając pojedynek sam na sam z Madejem. Dziesięć minut później ten sam zawodnik wykorzystał błąd bramkarza Tęczy, podwyższając na 2-0. W 25 min na listę strzelców wpisał się Krakowski, kończąc swą indywidualną akcję strzałem z 16 m. Osiem minut później po strzale Robaka piłka trafiła w poprzeczkę. Z kolei w 44 min Tynka w sytuacji sam na sam z bramkarzem zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i sytuację wyjaśnił S. Ujejski (podobnych okazji Tęcza nie wykorzystała również w 11 min i 19 min). Wynik do przerwy ustalił w 45 min Hojda, pokonując Madeja po wbiegnięciu z drugiej linii. W 53 min Michałowski z rzutu karnego zdobył bramkę dla gości. Minutę później po raz trzeci tego dnia na listę strzelców wpisał się jednak Pastuszak. W 57 min arbiter podyktował drugą "jedenastkę" dla Tęczy, ale Piszczek wyczuł intencje Michałowskiego, broniąc zarówno jego strzał, jak i dobitkę. W 58 min znacznie lepiej spisał się Pempuś, uderzając z narożnika pola karnego w "długi" róg. W 72 min bardzo dobrą okazję zmarnował Pastuszak; zrehabilitował się on jednak osiem minut później, wykorzystując podanie K. Grabiasa. Wynik ustalił w 88 min Michałowski, wygrywając pojedynek sam na sam z Piszczkiem. (STM)

W pozostałych meczach: Błyskawica Proszówki - Promień Mikluszowice 1-1 (1-0), Komasa 15 - Tobiasz 47; Borek - Błękitni Krzeczów 2-0 (0-0), Kuś 54, Pamuła 65; Raba Książnice - Ceramika Muchówka 0-1 (0-1), S. Wołek 20; Raba Niedary - Macierz Lipnica Murowana 1-1 (0-1), Imiołek 80 - Klimas 25.

1. Piast 22 55 100-21

2. Żubr 23 45 46-27

3. Tarnavia 22 42 42-32

4. Macierz 24 39 41-29

5. Borek 22 38 54-43

6. Czarni 22 33 49-39

7. Ceramika 23 31 52-59

8. Błękitni 24 30 38-52