Klasa A - grupa I

STM
1-0 Kot 8, 2-0 M. Janiczek 26, 2-1 Imiołek 38, 3-1 Skowronek 82. Sędziował: T. Kubik z Bochni. Żółte kartki: Guzik, Skowronek - Sikora. Widzów 200.

Beskid Żegocina - Raba Niedary 3-1 (2-1)

Beskid: Bukowiec - Banat, Kukla, Dudzic (46 Ł. Janiczek), Kądziołka - Surma (75 M. Pławecki), Trzeciak, D. Pławecki (86 Kamionka), Skowronek - M. Janiczek (46 Guzik), Kot

Raba: Klasa - Mączka, Kupiec, Kaczmarczyk, Sikora (73 Samolej) - Żelazny, Gajos, Imiołek (46 Wilk), Tabor (46 Kępa) - Walas, Dąbrowski.

Od początku rozgrywanego przy ogromnym upale spotkania inicjatywę przejęli piłkarze beniaminka z Żegociny. Beskid mógł objąć prowadzenie już w 3 min, ale dobrej okazji nie wykorzystał Kot. Pięć minut później napastnik gości był już znacznie skuteczniejszy i po podaniu Surmy, płaskim strzałem pokonał Klasę. W kolejnych minutach więcej z gry miała Raba, goście nie potrafili jednak znaleźć recepty na rozmontowanie dobrze spisującej się defensywy Beskidu. W 26 min było natomiast 2-0; akcja Skowronka i Surmy zakończyła się celnym strzałem M. Janiczka. Po strzeleniu drugiej bramki, zespół z Żegociny cofnął się do obrony, co skrzętnie wykorzystali przyjezdni. W 38 min Gajos uwolnił się spod opieki Dudzica i zacentrował wzdłuż bramki, a pozostawiony bez opieki Imiołek zmusił do kapitulacji Bukowca. Dwie minuty później mogło być 2-2, ale po strzale Imiołka piłka "ostemplowała" tylko poprzeczkę. Po zmianie stron lekką przewagę osiągnęli goście, uderzenia Kaczmarczyka i Żelaznego były jednak niecelne. W 63 min to przyjezdni mogli jednak mówić o szczęściu, gdyż po główce Guzika piłka trafiła w poprzeczkę. Wynik ustalony został w 82 min, gdy Skowronek po minięciu obrońców Raby, pokonał Klasę silnym strzałem z lewy dolny róg. (STM)

W pozostałych meczach: Borek - Tarnavia Tarnawa 2-2 (1-0), Stawiarski 35, Stal 70 - Klęsk 41, Kącki 88; Ceramika Muchówka - Błękitni Krzeczów 0-1 (0-0), Czesak 82; Macierz Lipnica Murowana - Naprzód Sobolów 3-4 (1-0), Kulas (z karnego) 18, (z karnego) 49, Goryczko 70 - T. Trybuła 55, 57, Kmiecik 46, Starkowski 75; Promień Mikluszowice - Ostrowianka Ostrów Królewski 1-6 (1-2), Makówka 33, (z karnego) 50, 70, Skrzypek 61, 85, Kaim 14 (O), Raba Książnice - Błyskawica Proszówki 1-2 (1-1), Majka 15 - Jonak 21, Matusik 65; Żubr Gawłówek - Czarni Kobyle 2-3 (0-2), Dudek 50, Rakoczy 77 - Banat 15, Tobiasz 25, Kokoszka 85.

1. Czarni 24 52 62-33

2. Naprzód 24 49 59-28

3. Beskid 24 42 68-42

4. Żubr 24 40 55-42

5. Tarnavia 24 36 57-54

6. Błękitni 24 36 37-38

7. Błyskawica 24 34 45-48

8. Borek 24 33 49-44