Klasa A Kraków

(PAN)
W I połowie gra była wyrównana, a gola zdobyli goście. Po przerwie Tomczyk najpierw trafił w zamieszaniu podbramkowym, a potem strzałem z wolnego i beniaminek wyszedł na prowadzenie. W 86 min wynik ustalił Osika.

Grupa I :

Maszycanka - Juvenia Prandocin2:2 (0:1)

Bramki: Tomczyk 2 - Podolecki, Osika.

Maszycanka: Prochal - Pietrzyk, Sieńko (46 Kiełtyka), Kubal, Krztoń, Kunecki (55 Bubak), Mazanek, Cieślik, Galos, Tomczyk, Bryła.

Juvenia: Walka - Ząbczyński, DejworekI, Tlałka, Lepiarczyk, Komenda, Zębala, Kolano, Piwowarski, Podolecki, Osika.

Orzeł Iwanowice - Orzeł Bębło 6:0 (3:0)

Ozdobą meczu były: gol Byrskiego (z 20 m w "okienko") i solowa akcja Ziarki.

Bramki: 1:0 Byrski 11, 2:0 Kwiatkowski 31, 3:0 Srebnicki 37, 4:0 Salamon 68, 5:0 Ziarko 81, 6:0 Trzeciakiewicz 83.

Orzeł I.: Kmita - Byrski, Ł. Jakubek, Adamski, Wierzbiński, K. Jakubek (80 Trzeciakiewicz), Zaranek, Salamon (70 Świerk), Drożniak (60 Kazanowski), Srebnicki (75 Ziarko).

Orzeł B.: Jankiel - Kozera, Szura, Karoń, Czernik, Pawlikowski, Mazela, M. Łaśko, Żurek, Siudek, Molik oraz Kurek, Nowakowski, Grzybowski, Szlachta.

Grupa II:

Tramwaj Kraków - Błękitni Modlnica 1:3 (0:2)

Przed meczem minutą ciszy uczczono pamięć Jana Ryszki, wychowawcy wielu pokoleń piłkarzy Tramwaju. Goście w 11 min wyszli na prowadzenie po kapitalnym uderzeniu Dudka. Podwyższył Podgajny, który zaskoczył bramkarza strzałem zza pola karnego. Zaskoczeni takim obrotem sprawy gospodarze nie stworzyli żadnej okazji w I połowie. Zaatakowali natomiast po przerwie, ale goście dobrze się bronili i po jednej z kontr Podgajny zdobył trzecią bramkę.

Bramki: 0:1 Dudek 11, 0:2 Podgajny 17, 0:3 Podgajny 61, 1:3 J. Osuch 70.

Tramwaj: Darłak - B. Osuch, Szewczyk, Piechówka, MirończukI- Suślik (84 Kijas), Rakowski (70 Biale), MakówkaI, Gniadek - Wrzosek, J. Osuch.

Błękitni: JanikI - Zabiegaj, KwaśniewskiI(84 Serczyk), Kuciel, Celarski - Zaporowski, Dudek, J. SzumiecI (70 Synowski), Podgajny, Pyzioł - K. Szumiec.

Sędziował: Daniel Kozioł.

Widzów: 50.

Wawel Kraków - Iskra Radwanowice 1:8 (1:4), Pigulski - Dąbek 4, Funek, Krzysiak, Deryniowski, samobójcza;
Armatura - Dragon Szczyglice 0:4 (0:2), Molik 2, Rusinek, Kańka;
Prądniczanka II - Nadwiślan 0:6 (0:1), Piszczek 2, Moroński, Sala, Kania, samobójcza;
Sportowiec Modlniczka - Rybitwy 1:5; Kmita II Zabierzów - Dąbski 2:0.

Grupa III:

Radziszowianka - PYchowianka 7:0 (4:0)

Radziszowianka gra w tym sezonie bardzo dobrze i jest głównym kandydatem do awansu. W meczu z Pychowianką najważniejsze dla miejscowych było zdobycie pierwszej bramki. Udało się to dość szybko i od tego czasu dominacja podopiecznych Roberta Włodarza nie podlegała dyskusji. Bardzo ładną bramkę zdobył Bartkowski, który wbiegł w pole karne i przelobował golkipera. W podobny sposób na listę strzelców wpisał się Małysa, z tym że on przerzucił piłkę nad Fabryczewskim, mając 25 m do bramki.

Bramki: Bartkowski 2, Baliga, Paciorek, Małysa, Łachman, Galos.

Radziszowianka: Zubek - Baliga, Wasyl, Krupnik, Wolarek - Stefaniak (70 Tomczyk), Okarmus, Małysa, Łachman (53 Galos) , Bartkowski, Paciorek (60 Karaś).

Pychowianka Fabryczewski - Ferdek, Kuzyk, Solak, Kopeć (46 Waśniowski) - Balicki, M. Pałach, Ł. Góral, Olko - Balicki, Flak (83 Czułowski).

Lot Balice - Strażak Rączna 5:0 (4:0), R.Zębala 2, Lekki, Widlarz, Tokarczyk;
Tęcza Piekary - Podgórze II Kraków 4:1 (1:0), Kozioł 2, Michalczyk, Król - Anaszkiewicz;
Rzozovia - Libertów 0:2;
Wisła Jeziorzany - Krakus Swoszowice 3:2 (1:1), dla Wisły: Jankowicz 2, Mlostek;
Iskra Krzęcin - Gajowianka 0:3,
Cedronka Wola Radziszowska - Iskra Czułów 2:0 - mecz przerwany w 85 min.