Klasa A, Tarnów

Jarosław Boduch
[b]Szreniawa Nowy Wiśnicz - Victoria Słomka 2:0 (1:0) [/b]

Gospodarze objęli prowadzenie po rzucie rożnym, gdy w zamieszaniu podbramkowym najlepiej odnalazł się Laska, który strzałem głową z 6 metrów przelobował Lechowicza.

Ten sam zawodnik po przerwie podwyższył wynik, finalizując kontratak precyzyjnym uderzeniem zza linii pola karnego. Później swoje okazje na choćby honorowe trafienie mieli przyjezdni, a najlepszą zmarnował w 66 min Makówka, który w sytuacji sam na sam uderzył nad poprzeczką.

Bramki: 1:0 Laska 14, 2:0 Laska 59.

Szreniawa: Wójcik - Majcher, StatekI, D. PiekarzIII[68], Wieciech - Laska (89 R. Piekarz), Błoniarz, Świątek, Kulas (78 Brydniak) - Sowiński (70 Brzegowy), Turmiński (62 Ptaszek).

Victoria: Lechowicz - Błażejewicz, Hupało, Kaim (60 P. Gawłowicz), A. Wąsik - Makówka, Sz. Wąsik, KościółekI(68 R. Gawłowicz), Gnutek - Kumor, Trzaska.

Sędziował: Łukasz Węglarz (Brzesko).

Widzów: 150.

Sokół Maszkienice - Victoria Porąbka Uszewska 1:0 (0:0)

Od pierwszej minuty trwała wymiana ciosów, która nie przynosiła jednak spodziewanego efektu bramkowego. W pierwszej połowie najbliżej uzyskania prowadzenia dla Sokoła byli Zawada i C. Chmielarz, lecz w obydwu przypadkach udanie interweniował Ł. Zych.

Goście odpowiedzieli uderzeniami z dystansu D. Łazarza i J. Pałuckiego, które nie zaskoczyły Paleja. Tuż po przerwie sytuacji sam na sam nie wykorzystał Z. Zych; chwilę później strzał Kurala zablokował Palej, a dobitkę Z. Zycha Maciaś. Trzy punkty w 57 min zapewnił miejscowym Płachno, który przejął piłkę po dalekim wykopie Paleja, a następnie przymierzył precyzyjnie z 16 metrów w dalszy róg.

Bramka: 1:0 Płachno 57.

Sokół: Palej - Zawada, Maciaś (53 Nowak), Kądziołka (87 Pędrak), C. Chmielarz - M. Węgrzyn, Janisz (77 Zydroń), Płachno, KubalaI - SzabatI, Tomczyk (89 Kargul).

Victoria: Ł. Zych - Toboła, T. Pałucki, P. Pałucki, A. Łazarz (72 Kraj) - Kural (77 K. Nowak), J. Pałucki, D. ŁazarzIII[90], Z. ZychI - W. ZychI, L. Zych.

Sędziował: Paweł Gmyrek (Żabno).

Widzów: 60.

LUKS Wola Radłowska - Radłovia Radłów 3:2 (0:2)

Do przerwy trwała wyrównana walka, ale gole zdobywali tylko przyjezdni. W 20 min zagranie Kijaka sfinalizował strzałem z 8 m Gąsawski, a w 31 min prowadzenie podwyższył uderzeniem z 25 m Kijak. Okazje mieli również miejscowi, lecz m.in. po "główce" D. Byśka i strzale Nalepki piłka trafiała w słupek bramki gości.

Po zmianie stron role się odwróciły i skuteczni byli wyłącznie gospodarze. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Smoleń, który spożytkował dośrodkowania Nalepki i Chrabąszcza, natomiast gola na wagę trzech punktów zdobył w 90 min Nalepka, który po zagraniu Sz. Kuczka wykorzystał sytuację sam na sam z Wadasem.

Bramki: 0:1 Gąsawski 20, 0:2 Kijak 31, 1:2 Smoleń 56, 2:2 Smoleń 73, 3:2 Nalepka 90

Wola Radłowska: Krawczyk - Sz. Kuczek, Baranowski, Baran, Sroka - M. Dumański I(46 Wajnbrener), Baca (35 Chrabąszcz), Nalepka, D. Bysiek, K. Bysiek - Smoleń.

Radłovia: Wadas - Czuj, Malik, Rosa, P. KuczekI - PatulskiI, Padło, Bąk (46 Kiełbasa), Magiera (46 Przybyła) - Kijak, Gąsawski.

Sędziował: Rafał Kaczówka (Żabno).