Klasa B Chrzanów

PAN
Grupa I: Regulice II - Unia Kwaczała 0-2, Sankowia - Wolanka II Wola Filipowska 6-2, Victoria Zalas - Zryw Brodła 3-1, Korona Mętków - Nadwiślanka Okleśna 3-5, Wisła Jankowice - Nadwislan Rusocice 2-1.

18-43

Polonia Luszowice - Olimpijczyk Chrzanów 5-2 (2-1)
Bramki: Pająk**10,**79, Krupa**17, Brud**66, Kapałka**74 -**Sądecki**22, Liszka**53. Sędziował Dariusz Feliksik (Chrzanów. Widzów**50.Polonia: Ostrzywilk - Brud, Ołpiński, Pawliszyn, M. Malczyk - Galus, Pająk, Tyma, Krupa - Mostek (60 P Malczyk), Kapałka (82 Bagiński). Olimpijczyk: Gzyl - Liszka, Krasucki, Niewiedział, Żuber (72 Hryniewiecki) - Dyba, Sadecki, Sawka, Kwiatkowski (48 D. Bieroński) - K. Bieroński, Mazgaj (49 Kasprzycki).
Mecz przebiegał pod dyktando gospodarzy, którzy są zdecydowanie młodszą i lepiej wybieganą drużyną. Pierwszą bramkę strzelił Pająk z rzutu wolnego z ok. 22 metrów po rykoszecie od jednego z obrońców gości. Chwilę później podwyższył Krupa po akcji lewą stroną i ograniu dwóch obrońców Olimpijczyka. W 22 minucie Olimpijczyk strzelił kontaktowego gola. Sadecki przejął piłkę przed polem karnym, ograł pilnującego go obrońcę i z bliska strzelił do bramki. Po przerwie goście doprowadzili do wyrównania po strzale Liszki. Gospodarze zachowujący w tym meczu więcej sił zdobyli jednak jeszcze trzy bramki.
W**innych meczach**: Kościelec Chrzanów - Płoki 1-0, Promyk Bolęcin - Błyskawica II Myślachowice 0-1, Pogorzanka - Wodna Trzebinia 3-1, Zryw Kąty - Salwator Trzebinia 3-0.