Klasa B, Chrzanów

PAN
Pogorzanka Pogorzyce - Zryw Brodła 8-1 (3-1)

1-0 D. Macuda 8, 2-0 Majewski 19, 2-1 Gaudyn 21, 3-1 M. Celarek 38, 4-1 Wierzba 54, 5-1 Majewski 57, 6-1 M. Celarek 73, 8-1 Reszczyński 78.

Sędziował Jonasz Kita (Chrzanów). Żółta kartka: Gaudyn. Widzów 100.

Pogorzanka: Brożek - Ptak, D. Macuda, Wierzba, Modrzejewski - Filawski (46 A. Macuda), Podmokły (55 Reszczyński), Majewski, S. Celarek - M. Celarek, Ratko.

Zryw: Krukowski - Dębiec, Filipiak, Gaudyn, Kobyłecki - Łatak, Ścibor, Skalny - Witkowski.

Było to starcie zespołów z dolnych rejonów tabeli, które wyraźnie wygrali gospodarze. Graczy z Brodeł "zabił" sobotni termin meczu, który spowodował, że zdolnych do gry było dziewięciu zawodników. Pozostali uczyli się lub pracowali i to skrzętnie wykorzystała ekipa Pogorzanki. Zryw zagrał honorowo czym zyskał sympatię kibiców Pogorzanki, którzy bili brawo gdy goście zdobyli jedyną bramkę oraz oklaskiwali kilka świetnych interwencji golkipera Zrywu. Wynik meczu otworzył ładnym wolejem D. Macuda, potem solową akcją popisał się Majewski, a wynik tuż przed przerwą podwyższył Celarek. Po przerwie słabnący z każda minutą goście stracili jeszcze pięć goli.

Inne mecze:

Korona Mętków - Promyk Bolęcin 0-4, Sankowia - Wodna Trzebinia 0-3, Tęcza Tenczynek - Wisła Jankowice 3-0, Nadwiślan Rusocice - Alwernia II 0-2, UKS Siersza - Dulowa 0-3.

1. Dulowa 6 15 31-10

2. Tęcza 7 15 24-11

3. Wodna 7 15 17-8

4. Siersza 7 15 18-7

5. Promyk 7 13 26-13

6. Wisła 7 13 18-9

7. Sankowia 7 12 14-15

8. Pogorzanka 7 9 17-19