Łatwa wygrana Unii

STM
Miejscowy Glimar nie był wymagającym rywalem dla prowadzonej przez trenera Jarosława Mosio Unii OKNOTAR I Tarnów. Gospodarze nadzieję na korzystny wynik mogli mieć jedynie w początkowych minutach; jeszcze w 5 min "Jaskółki" prowadziły tylko 10-6. Tarnowianie szybko zdobyli jednak 13 "oczek" z rzędu, doprowadzając do wyniku 23-6 i z 17-punktową przewagą zakończyli pierwszą kwartę. Druga "ćwiartka" była jednostronnym widowiskiem i do przerwy przyjezdni prowadzili 52-19. Na początku drugiej połowy goście wygrywali 60-21, natomiast w 29 min podopieczni trenera Mosio prowadzili już 77-21. W ostatniej kwarcie tarnowski szkoleniowiec dał szansę gry wszystkim swoim podopiecznym, stąd też ta część meczu przebiegała pod znakiem wyrównanej gry. Ostatecznie tarnowianie wygrali 103-49 (29-12, 23-7, 27-6, 24-24). Unia OKNOTAR I: Jakub Wojciechowski 23, Filip Put 18, Krzysztof Mróz 17, Arkadiusz Mączko 12, Patryk Pocica 10, Szymon Wrona 8, Dawid Rąpała 6, Jakub Schenk 5, Gaspar Kapałka 4, Dominik Bator 0.

Koszykówka. W środę, w Gorlicach odbył się zaległy pojedynek klasy kadetów.

1. Unia I 5 10 564-326
2. Unia II 5 8 436-431
3. Regis 4 7 382-300
4. MKK-MDK 4 6 409-313
5. Glimar 5 6 282-447
6. Junior 5 5 313-569