Lider pokazał, że walczy do końca. Po przerwie odrobił trzy bramki straty

(ART)
Piłkarze Prokocimia (białe stroje) pokonali Liszczankę
Piłkarze Prokocimia (białe stroje) pokonali Liszczankę AJH
Grupa II. Po 11. kolejce przewaga lidera ze Skawiny nad drugą w tabeli Kaszowianką zmniejszyła się do 3 punktów. Do końca rundy zostały dwie serie meczów.

Garbarnia II Kraków - Skawinka Skawina 3:3 (3:0)
Bramki: 1:0 M. Górecki 20, 2:0 Mizia 28, 3:0 Kuliszewski 33, 3:1 Nowak 49, 3:2 Bagnicki 68 karny, 3:3 Nowak 72.
Garbarnia II: Kościelnik - Kalicki, S. Zygmunt, Pluta, J. Zygmunt - J. Górecki (74 Gruchacz), Bufnal (60 Borla), Kalemba (46 Krzeszowiak), Mizia - M. Górecki, Kuliszewski (82 Żakowicz).
Skawinka: Wygaś - Matys, Krauz, Cieszyński (83 Seweryn), Mrowiec (65 Sałek) - Ławrowski (90 Mizera), Pachacz, Basista, Nowak, Kajak - Bagnicki.
Sędziował: Paweł Sikora. Widzów: 50.

W pierwszej połowie rządzili gospodarze, po przerwie udany pościg przeprowadzili skawinianie, odrabiając trzy bramki straty. Najpierw po wolnym skutecznie główkował Nowak, następnie z karnego kontaktowego gola zdobył Bagnicki, a do remisu doprowadził Nowak, trafiając z 20 m po przechwycie.
(ART)

Podgórze Kraków - Zjednoczeni Złomex Branice 4:0 (2:0)
Bramki: 1:0 M. Wiater 14, 2:0 M. Wiater 31, 3:0 Ochałek 61, 4:0 Muskalski 73.
Podgórze: Grabowski - KotiwI (70 Ostrowski), Muskalski, Matoga, Hąc - M. Wiater, Bańka, Anaszkiewicz (46 Knap), Chryczyk - A. Pater, Ochałek.
Złomex: Krystian Stanecki - Małota, J. Kalisz, Dudek, PerlikI - Rura, Krzyk, Satoła, D. Wawrzyńczak - Przemysław Kalisz (75 Patryk Kalisz), Dubina.
Widzów: 50.

Trzy pierwsze trafienia to zasługa M. Wiatera i Ochałka. Ten drugi podawał, a kolega kończył akcje celnymi strzałami. Przy trzecim golu zamienili się rolami. Ochałek asystował też przy bramce Muskalskiego.
(ART)

Prokocim Kraków - Liszczanka Liszki 4:1 (1:0)
Bramki: 1:0 M. Marut 22, 2:0 Gołdowski 64, 3:0 Irzyk 66 samob., 4:0 M. Marut 76, 4:1 Irzyk 90+3.
Prokocim: Reśko - Wąsik, Stankiewicz, Dolczak, ZawadaI - Łobodziński (82 Bojko), Wojdyła, Wójcik, Gołdowski (89 Paweł Sierant) - Olszański (84 Podraza), M. Marut (85 Kuklewicz).
Liszczanka: Cholewa - BielachI, Irzyk, F. Piwowarski, Ł. Szewczyk - Jurecki, A. Sobesto (46 Podsiadło), KosmalI (70 M. Szewczyk), Chciuk - D. SzymulaI, Dzikowski.
Sędziował: Mateusz Gądek.
Widzów: 120.

Dwa pierwsze gole padły po stałych fragmentach: M. Marut trafił z rzutu wolnego, a później Gołdowski skutecznie główkował po rożnym. W 66 min po centrze tego ostatniego Irzyk interweniował tak niefortunnie, że skierował piłkę do własnej bramki i było po meczu.
(AJH)

AP Kmita Zabierzów - Lotnik Kryspinów 1:1 (1:1)
Bramki: 1:0 Skotnicki 30, 1:1 Konik 42.
Kmita: Herdzik - Majgier, Świerk, Skwarczeński, Popowicz - Kuźma, Goryczka, KowalikI, Skotnicki - Hurko (65 Matacz), Domański.
Lotnik: Broda - Kędzierski (14 Lipiński), Gilski, Basiński, Meus - Kozik, Kujda, SadkoI, Wieczorek (65 Gudz), Ptak (67 Czech) - Strojek.
Sędziował: Artur Kijak. Widzów: 100.

W I połowie dominowali gospodarze, którzy zdobyli bramkę po rajdzie Domanskiego lewą stroną, sprytnym przepuszczeniu piłki przez Hurkę i strzale z bliska Skotnickiego.

Podopieczni Henryka Szymanowskiego mieli jeszcze kilka okazji, ale tuż przed przerwą sami stracili gola po strzale Konika lewą nogą. Po przerwie lepsze wrażenie sprawiali goście, ale mimo wypracowania kilku okazji, wynik nie uległ zmianie.
(PAN)

Pozowianka - Piast Wołowice 0:0
Pozowianka: M. Cichórz - Stokłosa, D. Barcik, D. Kominiak, Seremek (26 WyrobaI) - Żelasko, R. Kominiak (80 Korzeniowski), Curzydło (73 Bystroń), Kowalówka - Konik, T. Barcik (60 Dąbrowski).
Piast: Gędłek - Kosek, Owca, Jasiołek, Królikowski (65 Mitana) - Widor, KielarI, Ochmański (85 Rydzyk), Budziaszek - Łęcki, TomczakI.

Nie było to porywające widowisko, a obie drużyny z zadowoleniem przyjęły po punkcie. W pierwszej połowie inicjatywę miał Piast, w końcówce gospodarze zmarnowali trzy stuprocentowe okazje.
(pan)

Kaszowianka - Borek Kraków 5:2 (1:2)
Bramki: 0:1 Dąbrowski 10, 0:2 Dąbrowski 18, 1:2 Stanula 35 karny, 2:2 P. Grzesiak 61, 3:2 P. Grzesiak 66, 4:2 Łucarz 68, 5:2 Stanula 85 karny.
Kaszowianka: Goczał - Twaróg (85 Obrir), Stanula, Gorzkowski, Łucarz - Kucabiński, S. Kuśmierczyk, Armatys (50 Stolarski), Sobótka, T. Grzesiak (85 Pyla) - P. Grzesiak (90 Bujak).
Borek: Ropek - Piwowarczyk, Szopa, Kozień, Kuraś - M. Grzesiak, Fryda, Łatka, Wilkołek - Dąbrowski, Wcisło.
Sędziował: Kamil Sikora. Widzów: 100.

Przed spotkaniem straż wypompowywała wodę z boiska. Było ciężko, ale mecz się odbył. Wygraną Kaszowiance zapewnił Paweł Grzesiak, wychowanek... Borku.