2 1 połowa

Korona Kielce

1

1 1 połowa

• Koniec meczu! ŁKS notuje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie na własnym stadionie i tym samym przerywa serię 8 porażek z rzędu!

• 3 minuty dłużej potrwa ten mecz.

• Mocne uderzenie Arweladze, ale Malarz nie miał problemu z obroną tego uderzenia.

• Patryk Bryła wchodzi w miejsce Piotra Pyrdoła.

• Ivan Marquez w ostatniej chwili wybija piłkę sprzed swojej bramki!

• Rafał Kujawa miał szansę na kolejnego gola w tym meczu, ale całkowicie mu to się nie udało.

• Pirulo melduje się w miejsce Daniego Ramireza.

• Było bardzo blisko 5 gola dla ŁKS-u! Jan Grzesik wpadł w pole karne, ale piłka po jego strzale ląduje na bocznej siatce!

• Erik Pacinda zmieniony przez Wato Arweladze.

• Piotr Pyrdoł ukarany żółtą kartką.

• Ależ ma dzień konia Rafał Kujawa! Napastnik gospodarzy minął rywala i znakomitym strzałem pakuje piłkę do bramki! ŁKS jest coraz bliżej przerwania złej passy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Hat-trick! Rafał Kujawa!

• Zawodnik ŁKS-u był na spalonym i Korona przejmuje posiadanie.

• Zmiana także w Koronie. Ivana Jukicia zmienia Uros Duranović.

• Łukasz Piątek wchodzi w miejsce Michała Trąbki.

• Obrońca gospodarzy świetnie odnalazł się w polu karnym i pewnym strzałem głową pokonuje bramkarza rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jan Grzesik podwyższa prowadzenie ŁKS-u!

• Pierwsza zmiana w tym meczu. Milan Radin schodzi, a na murawie melduje się wracając po kontuzji Jakub Żubrowski.

• Adrian Klimczak zdecydował się na strzał, ale całkowicie mu to się nie udało.

• Zablokowany strzał Trąbki. Gospodarze mają rzut rożny.

• Gospodarze rozpoczęli drugą połowę od środka boiska!

• Koniec pierwszej połowy! Dobry mecz oglądamy w Łodzi. ŁKS zasłużenie prowadzi, ale czy uda im się utrzymać te prowadzenie?

• 3 minuty dłużej potrwa pierwsza część meczu.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Adnan Kovacević pewnie wykorzystuje rzut karny!

• Po długiej analizie sędzia zdecydował wskazać na wapno!

• Sędzia sprawdza czy nie było aby zagrania ręką w polu karnym przez gracza ŁKS-u! Czy będzie rzut karny?

• Dani Ramirez wychodził już sam na sam z bramkarzem, ale sędzia liniowy pokazuje, że był ofsajd!

• Cudowna interwencja Arkadiusza Malarza! Milan Radin oddał perfekcyjny strzał głową, a doświadczony golkiper zdołał wyjąć piłke z samego okienka!

• Piotr Pyrdoł znakomicie minął rywala, dograł w pole karne, a tam znowu świetnie ustawił się Rafał Kujawa!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Dwa szybkie ciosy ŁKS-u! Znowu Rafał Kujawa!

• Świetna akcja gospodarzy! Wymienili kilka szybkich podań i Rafał Kujawa z bliskiej odglegości pakuje piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Rafał Kujawa otwiera wynik meczu!

• Adnan Kovacević posłał piłkę wysoko nad bramką.

• Jan Grzesik ogląda żółtą kartkę.

• Michał Żyro zablokowany przed polem karnym rywala. Mogło być groźnie.

• Klimczak wygrywa pojedynek biegowy z Matejem Pucko i zażegnuje niebezpieczeństwo spod swojego pola karnego.

• Daniel Dziwniel dobrze blokuje dośrodkowanie rywala.

• Kontra Korony Kielce zakończona zupełnie nieudanym dośrodkowaniem Jukicia.

• Strzał Ramireza z rzutu wolnego ląduje prosto w rękawicach Marka Kozioła.

• Niezłe dośrodkowanie Klimczaka, ale nikt nie zdołał oddać strzału na bramkę.

• Bartosz Frankowski gwizdnął po raz pierwszy!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

• Oba zespoły są aktualnie najgorszymi w całej lidzie. Korona Kielce zajmuje 15 pozycję i ma 4 oczka więcej od swojego dzisiejszego rywala, który zanotował serię 8 (!) porażek z rzędu. Jak będzie dzisiaj? Czy podopieczni Kazimierza Moskala w końcu przełamią tą tragiczną statystykę?

• Witamy Państwa bardzo serdecznie w niedzielne południe! Już o 12:30 rozpoczynamy kolejny dzień z PKO Ekstraklasą! ŁKS Łódź na własnym stadionie gościć będzie Koronę Kielce! Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!