MaŁopolska Liga Juniorów

Garbarnia Kraków - MOSiR Unia Oświęcim 2-1 (1-0)

1-0 Malina 10, 2-0 Rusin 64, 2-1 Kajfasz 75.

Sędziował Robert Jachura (Kraków). Żółte kartki: Urban - Nalepa, Snadny, Dudzic. Widzów 40.

Garbarnia: Machlowski - Kita, Para, Mitana, Pluta - Urbański (66 Sabura), Malina, Rożek, Urban (58 Luzar) - Nowobilski (85 Kosmal), Rusoń.

MOSiR: Radwan - Nalepa, Wacławik, Skóra, Byrski - Snadny, Dynarek, Dudzic (63 Kajfasz), Czerwiec - Janeczek, Nowak (72 Krzemień).

Był to mecz zaległy. Jego końcówka była bardzo nerwowa, a to za sprawą gospodarzy, którzy mając przez większą część spotkania zdecydowaną przewagę pozwolili przyjezdnym na strzelenie kontaktowej bramki. Na kwadrans przed końcem Kajfasz wykończył celnym strzałem indywidualną akcję i było 2-1. Goście ruszyli śmielej do ataku, lecz to Garbarnia bliższa była strzelenia trzeciego gola. W 88 min Byrski ofiarnie wybił piłkę z linii bramkowej.
   Pierwszy gol dla "brązowych" padł dość szybko - w 10 min Malina precyzyjnym strzałem z 17 m pokonał bramkarza przyjezdnych. W pierwszej połowie trzy razy szansę na wyrównanie miał Janeczek. W 25 min po jego pięknym strzale Machlowski wybił piłkę z trudem na róg. Po rozegraniu kornera znów Janeczek był w dogodnej pozycji, ale uderzył za lekko. Trzy minuty potem wydawało się, że ten sam zawodnik znajdzie się w sytuacji sam na sam, ale naciskany przez szybkich obrońców Garbarni zdecydował się na zejście do skrzydła. Zwycięską - jak się później okazało - bramkę dla gospodarzy strzelił w 64 min Rusoń, który w 64 min strzałem z bliska pokonał Radwana.