Niepokonana Korona

PAN
II LIGA KOSZYKAREK. Dwunaste zwycięstwo w sezonie odniosły koszykarki Korony AZS Politechnika Krakowska i są już bardzo blisko zakwalifikowania się do baraży o awans do pierwszej ligi. Korona AZS Politechnika Krakowska - MUKS Basket Chrobry Głuchołazy 75:50 (20:10, 20:10, 19:8, 16:22)

Punkty dla Korony: Musijowska 17, Pac 12, Puter 12, Fiejdasz 10, Homoncik 10, Pasek 8, Stawarz 6.

Gospodynie zagrały niezły mecz, kilka zespołowych akcji mogło się podobać, choć nadal zmorą drużyną są niewymuszone straty. Oparta na juniorkach starszych ekipa ze Śląska grała poprawnie, ale miejscowe prezentowały zdecydowanie wyższy poziom i przez trzy kwarty dominowały niepodzielnie. W ostatnich 10 minutach koszykarki z Krakowa lekko spuściły z tonu i rywalki odrobiły część strat.