Starówka Stara Wieś - Jodłownik II 2-1 (2-1)

1-0 Szkrobol 1, 1-1 Rusin 20, 2-1 Piaskowy 35.

Sędziował Henryk Ćwik z Limanowej. Widzów 15.

Starówka: Mrozek, Włodarczyk, Adam Pałka, Stanisz, G. Szetlak - Dębski, A. Palacz, Piaskowy, Szkrobol - M. Setlak, A. Pałka.

Jodłownik II: Bachta - Pociecha (55 Królikowski), Pazdan, Zapalski, Lizak (70 Krzyściak) - Stachowicz, Antkiewicz, A. Kowalski, Śliwa - Fiust, P. Rusin.

O wyznaczonej porze na boisku pod limanowskim szpitalem, gdzie Starówka rozgrywa mecze - byli obecni piłkarze obu drużyn, nieliczni kibice, a nawet przedstawiciele mediów. Nie było tylko rozjemców. Po 10 min opóźnienia drużyny zaczęły się niepokoić, co się dzieje z sędziami. Wreszcie zdecydowano zadzwonić do prezesa Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej Stanisława Struga, aby się dowiedzieć, co robić w tym przypadku. Prezes postanowił zorientować się w całej sytuacji i rzeczywiście, po chwili zadzwonił z informacją, że rozjemcy zaraz dojadą. Po 40 min trójka rozjemców zjawiła się na boisku i po chwili rozpoczęto mecz. Jak się okazało, rozjemcy najpierw pojechali, nie wiedzieć czemu... do Jodłownika. (RCZ)

Uran Łukowica - Witów Mszana Górna 3-4 (0-3)

0-1 Kozyra 1, 0-2 Kozyra 9, 0-3 Flig 31, 1-3 Marcin Król 60, 2-3 Hajduk 75, 3-3 Hajduk 80, 3-4 Mackiewicz 85.

Sędziował Wincenty Bukowiec z Limanowej. Żółte kartki: Leja - Filipiak. Widzów 150.

Uran: Dara - Kuzar, Wójciak, M. Dyrek, Biernacki (75 Plata) - Hajduk, Marcin Król, Stolarczyk, Tokarczyk - K. Pychyrek (68 T. Król), Leja.

Witów: Filipiak - Mackiewicz, Skiba, Pałka, Wieczorek - Kozyra, Lekki, Flig, Rapacz - Gierczyk, Pajdzik.

W pierwszej połowie lepszą skutecznością zaimponowali goście, którzy strzelili aż trzy bramki. Po przerwie gospodarze ruszyli do szturmu, zdecydowane ataki raz po raz sunęły pod bramkę drużyny Witowa, którzy przeszli do rozpaczliwej wręcz obrony.
   Kontaktową bramkę zdobył precyzyjnym uderzeniem z rzutu wolnego Marcin Król. Uran nie zamierzał na tym poprzestać i dalej parł do przodu. Dwa gole Hajduka, po asystach aktywnego Marcina Króla, doprowadziły do wyrównania. W końcówce fortuna ponownie sprzyjała jednak gościom, którzy zdobyli zwycięską bramkę.
(BL)

Orkan II Szczyrzyc - Śnieżnica Kasina Wielka 1-4 (0-2)

0-1 M. Kaleta 4, 0-2 M. Kaleta 12 karny, 0-3 M. Kaleta 77, 0-4 M. Kaleta 81, 1-4 Matykiewicz 86.

Sędziował Piotr Tondos z Laskowej. Żółte kartki: A. Wąsowicz, Żabówka - Kowalczyk, Kubowicz. Widzów 100.

Orkan II: Synal - Bladocha, Węgrzyn, Żabówka, Sadkiewicz - Raszewski (65 Faron), Sałecki, A. Wąsowicz, Cichosz - J. Wąsowicz (30 Drozda), Matykiewicz.

Śnieżnica: D. Popławski - G. Popławski (55 T. Kaleta), Drąg, Skwarczek, Dudzik - Kolwalczyk, Budacz, Kubowicz, Piotr Kaleta II - Piotr Kaleta I (75 Łabuz), M. Kaleta.

Przyjezdni w pierwszej połowie posiadali wręcz miażdżącą przewagę, co przyniosło efekty w postaci dwóch bramek. Po przerwie gra była już bardziej wyrównana, ale i tak zespołem skuteczniejszym byli goście. Miejscowi razili nieskutecznością i dopiero w końcówce spotkania zdobyli honorową bramkę. (BL)

W pozostałych meczach: Zenit Kasinka Mała - Płomien Limanowa 5-2 (3-2), Błyskawica Rupniów - Krokus Przyszowa 3-1 (3-0), Orkan Niedźwiedź - Zalesianka Zalesie 1-2.

1. Zalesianka 19 44 68-38

2. Zenit 19 39 54-36

3. Śnieżnica 19 35 42-26

4. Orkan II 19 33 41-30

5. Witów 19 33 36-38

6. Błyskawica 19 31 40-43

7. Orkan N. 19 29 38-41

8. Płomień 19 27 43-42