Pogrom w Limanowej

STM
Drugą kolejkę spotkań rozegrały w sobotę zespoły rywalizujące o punkty w drugiej lidze tenisa stołowego mężczyzn.

II liga tenisa stołowego mężczyzn

Tenisiści UKS AGRA Olesno kolejki tej z pewnością nie zaliczą do udanych. W wyjazdowym meczu - grając bez Tomasza Łabędzia, któremu występ uniemożliwiły sprawy osobiste - przegrali bowiem z UKS Płomień Gold Drop Limanowa aż 1-9. Mecz rozpoczął się co prawda po myśli gości (grający na pierwszym stole Adam Kieroński wygrał 3-1 z Maciejem Podsiadło), w kolejnych pojedynkach zawodnicy z Olesna "urwali" jednak gospodarzom jedynie dwa sety. W spotkaniu, rozgrywanym równolegle na drugim stole, Radosław Łączyński przegrał 0-3 z Januszem Osiką. Identycznymi rezultatami zakończyły się mecze Krzysztofa Furtaka z Sławomirem Osiką (I stół) oraz Grzegorza Gruchały z Albertem Golonką (II stół). Również w grach deblowych zawodnicy z Limanowej nie stracili ani jednego seta. Para S. Osika - Podsiadło pokonała Furtaka i Kierońskiego, a Golonka i J. Osika zwyciężyli Gruchałę i Łączyńskiego. Tej niedobrej serii gości nie przerwali Furtak i Łączyński. Ten pierwszy uległ Podsiadle, drugi przegrał natomiast z J. Osiką. Na zakończenie Kieroński, po wygranym na przewagi pierwszym secie, przegrał ostatecznie 1-3 z S. Osiką, a Łączyński w takich samych rozmiarach uległ Golonce.
UKS Płomień Gold Drop Limanowa - UKS AGRA Olesno 9-1. UKS AGRA: Adam Kieroński 1, Krzysztof Furtak 0, Grzegorz Gruchała 0, Radosław Łączyński 0.
W pozostałych meczach: Gorce Juta Nowy Targ - Brzostowianka Brzostek 6-4, MKS KSOS Kraków - UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęcim 1-9, STS OSP Koziniec - PKS Kolping II Jarosław 4-6, MKS TS Reg Benz Mielec - Strzelec Frysztak 1-9, Nurt POSiR Przemyśl - Spektrum Słopnice 4-6.