Proszowicka hala nie okazała się szczęśliwa

Aleksander Gąciarz
Rzuca Katarzyna Kamusińska.
Rzuca Katarzyna Kamusińska. Fot. Aleksander Gąciarz
Sport. W niedzielnym meczu piłki ręcznej kobiet Cracovia 1906 przegrała w proszowickiej hali ze Zgodą Ruda Śląska 27-29.

Mecz długo toczył się pod dyktando Ślązaczek, które do przerwy prowadziły 14-9. Na 13 minut przed końcem Cracovia zdołała doprowadzić do remisu 22-22. Wynik remisowy, po 27, utrzymywał się jeszcze na 3 minuty przed końcem gry.

Wtedy sędziowie wykluczyli z gry Katarzynę Kamusińską. Rywalki wykorzystały grę w przewadze i zwyciężyły. Trener Krzysztof Kutrzeba miał po meczu pretensje do arbitrów, którzy - jak uważa - zbyt pochopnie wyrzucili jego zawodniczkę z boiska.

Promocyjny mecz piłki ręcznej w Proszowicach zbiegł się niestety w czasie ze spotkaniem piłkarzy Proszowanki z Kal-warianką.