Prowadzi Paka Jana

MZ
Starcie Bartłomieja Kuleszy z Piekarni Hajnos (biało-niebieska koszulka) ze Stanisławem Stramą z Supry Fot. Maciej Zubek
PIŁKA NOŻNA. Po ponad dwumiesięcznej przerwie rozgrywki wznowiły zespoły z I ligi Nowotarskiej Ligi Piłki Nożnej. Poniedziałkowa, siódma kolejka spotkań kończyła pierwszą rundę zmagań.

Z zaplanowanych czterech pojedynków, odbyły się jednak tylko trzy. Po raz kolejny zawiedli gracze Hreśki, których tylko czterech stawiło się na boisku i zgodnie z regulaminem zostali oni ukarani walkowerem. Z darmowych trzech punktów ucieszyli się więc reprezentanci Asów. Emocji nie brakowało za to w trzech pozostałych starciach. Kolejna wygraną na swoim koncie zapisała Paka Jana. Lider pokonał 6-3 Pakę Jana, choć pierwszy stracił gola, a na 10 minut przed końcem remisował jeszcze 3-3. Finisz należał już jednak zdecydowanie do ekipy Jana Leśnickiego. Na pozycję wicelidera awansowała Supra po zwycięstwie 2-1 nad beniaminkiem Piekarnią Hajnos. Po pierwszej połowie tego starcia wynik był remisowy 1-1. Na gola Adama Hajnosa odpowiedział Robert Możdżeń. Ten drugi jako jedyny wpisał się na listę strzelców także w drugiej odsłonie i tym samym dał zwycięstwo Suprze. Trafienie Piotra Rudnika z rzutu karnego (podyktowanego za faul Alzaka na Śmieszku) - na 8 minut przed końcem spotkania - dało wygraną 1-0 mającej duże problemy ze skompletowaniem składu drużynie Gazdy nad Trans Handlem.

WYNIKI

I liga: Asy - Hreśka 3-0 (walkower); Supra - Piekarnia Hajnos 2-1: Możdżeń 2 - A. Hajnos; Gazda - Trans Handel 1-0: Rudnik; Paka Jana - Kunka Team 6-3: Kokoszka 2, Anioł, Długopolski, R. Siuta, samobójcza.

8. Hreśka 7 0 3-32

Klasyfikacja strzelców: 10 goli - Robert Możdżeń (Supra), 7 - Bartłomiej Kulesza, Adam Hajnos (Piekarnia), 6 - Janusz Śmieszek (Gazda). (MZ)