Skontrowani...

ZAB
Dwory SA Unia Oświęcim - HC Slezan Opava 0-3 (0-2, 0-1, 0-0) 0-1 Prokop 12, 0-2 Sebesta 18, 0-3 Mikszan 24. Sędziował Porzycki z Oświęcimia. Kary: 6 - 12 minut. Widzów 700.

Hokejowy sparing mistrzów Polski

Dwory: Jaworski - Cinalski, Łabuz, Klisiak, Parzyszek, Puzio - Kozak, Zamojski; Jaros, Stebnicki, Wojciechowski - Dulęba, Gabryś; Jakubik, Rzimsky, Rozum oraz Noworyta i Wojtarowicz.
   W meczach kontrolnych hokejowi mistrzowie Polski imponują konsekwencją. Trzeci mecz i trzecia porażka. O ile dwie wpadki z Trzińcem, zespołem czeskiej ekstraligi można im jeszcze wybaczyć, to przegrana z drużyną I ligi czeskiej chwały podopiecznym trenera Suchanka nie przynosi. W czeskiej drużynie wystąpiło 4 hokeistów, którzy znani są polskim kibicom (Slupina, Horny, Sochorek i Pribila).
   Oświęcimianie mieli tego dnia źle nastawione celowniki. Rywale wyprowadzali zaś szybkie kontry. Pierwszą z nich po podaniu Najpka sfinalizował Prokop. Trenera Suchanka zmartwiła radosna gra zespołu w tyłach. W 24 min Najpek po wygraniu "bulika" we własnej tercji, dokładnym podaniem uruchomił Mikszana, który bezkarnie wszedł między Zamojskiego i Kozaka, a na koniec poradził sobie z Jaworskim. - Szkoda, że plaga kontuzji nie pozwala nam w sparingach grać czterema formacjami - westchnął trener Dworów Karel Suchanek.