"Talenty Małopolski": Kto wyśpiewał i wytańczył nagrody główne?

Katarzyna HołujZaktualizowano 
Przez dwa dni na scenie Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach swoje talenty zaprezentowało 94 solistów, duetów i zespołów (w sumie 162 uczestników) wokalnych oraz ponad 70 solistów, duetów i zespołów tanecznych. Jury wybrało spośród nich laureatów tytułu "Talent Małopolski", którzy 9 czerwca wystąpią w Koncercie Laureatów w „Piwnicy pod Baranami” w Krakowie.

Wyniki obrad jury:

FORMY MUZYCZNE

- kategoria wiekowa 6-9 lat:
Laureaci:
– Zespół Wokalny PRZEDNUTKI - Studio Piosenki DOMINO przy Młodzieżowym Domu Kultury
im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie
– Katarzyna Majkut - Michałowice

Wyróżnieni:
– Szymon Irzyk – Przedszkole Samorządowe nr 3 w Dobczycach,
– Roksana Samoiluk – Dom Kultury w Wolbromiu,
– Weronika Piecuch – Gminny Ośrodek Kultury w Wieprzu,
– Duet Maja Grabowska, Kalina Piątek – Studio Piosenki DOMINO przy Młodzieżowym Domu Kultury
im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie,

- kategoria wiekowa 10-15 lat:

Laureaci:
– Anastazja Maćkowska – Gawłów,
– Małgorzata Grochal – Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi w Winiarach,
– Elżbieta Walczak – Zespół Szkół Samorządowych w Targowicach,
– Julia Drożdż – Centrum Kultury i Sportu w Miechowie,
– Kamila Tylek – Fundacja Kopalnia Talentów w Myślenicach,

Wyróżnieni:
– Zespół Wokalny PUZZLE – Studio Piosenki DOMINO przy Młodzieżowym Domu Kultury
im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie,
– Szymon Nikiel – Zespół Szkół Samorządowych w Roczynach,
– Aleksandra Parszywka – Fundacja Kopalnia Talentów w Myślenicach,
– Elżbieta Adamczyk – Szkoła Podstawowa nr 1 w Proszowicach,
– Magdalena Rydzewska – Klub Wola Duchacka Centrum Kultury Podgórza w Krakowie,
– Antoni Szydłowski – Fundacja Kopalnia Talentów w Myślenicach,
– Emilia Filipek – Bochnia,
– Julia Kosek – Wadowickie Centrum Kultury,
– Marcin Paluch – Szkoła Podstawowa w Kościelcu,
– Blanka Hodurek – Krakowska Fundacja Sztuki w Krakowie,
– Marta Dydziak – Studio Piosenki YOUNG STARS w Rabie Wyżnej,

- kategoria wiekowa 16-21 lat:

GRAND PRIX
- Julita Jarząbek z Nowego Targu za wykonanie piosenki „Gdybyś”,

Laureaci:
- Julita Jarząbek z Nowego Targu za wykonanie piosenki „Gdybyś”,
– Daniel Najbor – Szkoła Podstawowa nr 4 w Wadowicach,
– Alan Michalik – Sekcja Wokalna MGOKiS w Dobczycach,
– Oliwia Duda – Studio Piosenki YOUNG STARS w Rabie Wyżnej,
– Paulina Filipiec – Studio Piosenki YOUNG STARS w Rabie Wyżnej,
– Weronika Kozłowska – Szkoła Muzyczna I Stopnia w Świątnikach Górnych,
– Justyna Klimek – I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Wadowity w Wadowicach

Wyróżnieni:
– Zespół Muzyki Dawnej im. Gaspera Castiglione – Miejski Ośrodek Kultury – Zamek w Suchej Beskidzkiej,
– Zespół CONSONANS – Szkoła Podstawowa nr 1 w Rabce Zdroju,
– Jakub Cinal – I Liceum Ogólnokształcące w Andrychowie,
– Katarzyna Fiedor – Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Iwanowicach,
– Julia Skupień – Szkoła Podstawowa w Skomielnej Białej,
– Jakub Karasiński – Szkoła Muzyczna YAMAHA w Wadowicach.

FORMY TANECZNE

- kategoria wiekowa 6-9 lat:

Laureaci:
– Zespół SILVER Formacja Taneczna Kolory – Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach
– Zespół FD Kids – Frygi Drygi w Zabierzowie
– Zuzanna Kocielska – Edukacja Artystyczna Dzieci w Krakowie

Wyróżnieni:
– Zespół ORANGE Formacja Taneczna Kolory – Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach
– Zespół JDC TIGERS – JDC Dance Studio w Bochni

- kategoria wiekowa 10-15 lat – zespoły:

GRAND PRIX
- Zespół FD3 z Frygi Drygi w Zabierzowie

Laureaci:
- Zespół FD3 z Frygi Drygi w Zabierzowie
– Zespół Formacja FIRE GIRL – Klub Sportowy Podwawelski w Krakowie
– Zespół OMNIA CREW – Studio Tańca Dance Omnia w Gdowie
– Zespół BLACK Formacja Taneczna Kolory – Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach
– Zespół KOSMOX – Ośrodek Kultury w Ruczaju
– Zespół Reakcja Taniec Współczesny – Inter Arts Agency REaction w Niepołomicach

Wyróżnieni:
– Grupa Współczesna 3 Centrum Sztuki Tańca – Centrum Sztuki Tańca w Krakowie
– Zespół OMNIA JUNIOR – Studio Tańca Dance Omnia w Gdowie
– Zespół FD4 – Frygi Drygi w Zabierzowie

- kategoria wiekowa 10-15 lat – soliści i duety:

GRAND PRIX
- Maksymilian Stępień z Frygi Drygi w Zabierzowie

Laureaci:
- Maksymilian Stępień z Frygi Drygi w Zabierzowie
– Duet Patrycja Zachara i Zuzanna Seweryn – Centrum Sztuki Tańca w Krakowie
– Anita Studnicka – Krakowska Akademia Tańca w Krakowie

Wyróżnieni:
– Duet Martyna Kufta i Martyna Pająk – Studio Tańca Dance Omnia w Gdowie
– Ran Wei – Krakowska Akademia Tańca w Krakowie
– Zuzanna Seweryn – Kraków
– Agnieszka Syguła – Społeczna Szkoła Podstawowa im. Lady SueRyder w Woli Batorskiej

- kategoria wiekowa 16-21 lat:

GRAND PRIX
- Weronika Mleczko z Avocado Fit & Dance w Jawiszowicach

Laureaci:
- Weronika Mleczko z Avocado Fit & Dance w Jawiszowicach
– Zespół Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 – Zespół Szkół Społecznych nr 1 w Krakowie
– Zespół New Fresh – Dance&Fitness House w Bochni
– Formacja Tańca Współczesnego Krakowskiej Akademii Tańca – klasa CE3B – Krakowska Akademia Tańca
– Zespół FD1– Frygi Drygi w Zabierzowie
– Zespół FD2– Frygi Drygi w Zabierzowie
– Duet Weronika Mleczko i Julia Puch – Avocado Fit & Dance w Jawiszowicach
– Duet Marta Nabielec i Małgorzata Cierlik – Fundacja Edukacji Artystycznej Szkoła Baletowa w Krakowie
– Julia Puch – Avocado Fit & Dance w Jawiszowicach

Wyróżnieni:
– Zespół INTENSO XY – Studio Aktywnego Ruchu w Kalwarii Zebrzydowskiej
– Formacja Tańca Współczesnego Krakowskiej Akademii Tańca – klasa CE3– Krakowska Akademia Tańca
– Formacja Tańca Współczesnego Krakowskiej Akademii Tańca – klasa CD1 – Krakowska Akademia Tańca
– Zespół JDC SWAGGERSI – JDC Dance Studio w Bochni
– Zespół JDC NEMEZIS – JDC Dance Studio w Bochni
– Zespół RED LIPS – Elita Maków Podhalański
– Sebastian Kaczmarczyk – Nowy Targ
– Alicja Szumny – Krakowska Akademia Tańca w Krakowie

polecane: Flesz: Ceny owoców i warzyw niezmiennie na bardzo wysokim poziomie.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3