The Voice Kids. Antek Szydłowski odpadł, ale nie został pokonany. Jurorzy znów nie szczędzili mu pochwał

Katarzyna Hołuj
Katarzyna Hołuj
Po znakomitym występie podczas przesłuchań w ciemno, przyszła pora na bitwę. 14-letni Antek Szydłowski z Myślenic zaśpiewał utwór Beyonce "Spirit" razem z dwiema uczestniczkami programu: Hanią i Larą.

WIDEO: Barometr Bartusia

Baron i Tomson do dalszej części programu wybrali jedną z dziewcząt, ale to nie znaczy, że występ Antka nie spotkał się z uznaniem. Chwalili go m.in. "za inteligencję w dźwiękach, słowach i ruchach". Cleo natomiast komplementowała go tak: "To niesamowite co robisz z głosem. Przepięknie!".

A tak, przypomnijmy sobie, Antek zaprezentował się podczas przesłuchań w ciemno:

Antek Szydłowski z Myślenic zachwycił jurorów "The Voice Kids". Zaśpiewał "Hello" Adele. Nagranie podbija sieć [WIDEO]

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na dziennikpolski24.pl Dziennik Polski
Dodaj ogłoszenie