Trener Piekarczyk wrócił, ale nie pomógł

(ŻUK)
I liga piłkarzy ręcznych. Pierwsze spotkanie w nowej rundzie nie było szczęśliwe dla nowego-starego trenera chrzanowian.

MTS Chrzanów – Siódemka Miedź Legnica 26:30 (12:13)
Bramki: M. Skoczylas 8, Cupisz 6, Bugajski 3, Wierzbic 2, Budiosz 2, Stroński 2, Kirsz 1, Skręt 1, Książek 1 – Czuwara 8, Płaczek 7, Kozłowski 5, Szuszkiewicz 4, Makowiejew 3, Piwko 2, Będzikowski 1.

Adam Piekarczyk, który przed dwoma laty prowadził zespół, wrócił do niego, ale nie odmienił jego gry.

Choć pierwsze minuty wskazywały na to, że może być bardzo ciekawie. Miejscowi nie przestraszyli się bardziej renomowanego przeciwnika i dość nieoczekiwanie objęli prowadzenie 5:1. Jednak pięć minut później to rywale objęli prowadzenie, skutecznie kontrując miejscowych, których zawodziła skuteczność. Przyjezdni wygrywali więc 6:5. Mecz miał bardzo wyrównany przebieg.

Zaraz po przerwie legniczanie odskoczyli na 15:12, gospodarze, mimo ambitnej postawy, nie byli w stanie zniwelować tej małej różnicy. Goście utrzymywali więc do końca niewielki, ale wystarczający do zwycięstwa dystans.

W zespole z Chrzanowa po dłuższej przerwie wystąpił Rafał Bugajski, debiutował zaś David Skręt.