Trasy autobusów aglomeracyjnych 210 i 230 pokrywają się na niektórych odcinkach. Dlatego zmiany kursów dotyczą obu linii. Zostają wprowadzone 1 lutego w najbliższy poniedziałek. Warto prześledzić nowy rozkład.
210 jedzie od pętli w Bronowicach Małych w Krakowie ulicami: Na Błonie, al. Armii Krajowej, Jasnogórską i dalej poza granicami miasta przez Moglniczkę, Modlnicę, Szyce, Wielką Wieś, Biały Kościół, Murownię, Czajowie, Bębło do pętli w Będkowicach.
z Krakowskich Bronowic Małych do Będkowic autobus linii 210 w dni powszednie rano zaczyna jeździć o godz. 3.45, a w soboty i święta o 4.20. Ostatni kurs jest w dni powszednie o 22, a w soboty i święta o 21.35. Natomiast z Będkowic pierwszy kurs rano w dni powszednie odbywa się o godz. 4.25, w soboty i święta o godz. 5.02. Ostatnie Kursy z Będkowic są we wszystkie dni (przez Ujazd i Tomaszowice) o godz. 23.45.
Drugi autobus, którego dotyczą zmiany to linia 230 pokonująca trasę z Bronowic Małych przez ulice: Na Błonie, al. Armii Krajowej, Jasnogórską, następnie przez Moglniczkę, Modlnicę, Tomaszowice i Ujazd do pętli w Ujeździe.
Pierwszy kurs z Bronowic w dni powszednie zaczyna o godz. 4.58, w soboty o godz. 5.30, a w święta o godz. 6.03. Ostatni przejazd jest w dni powszednie o godz. 21.30, a w soboty i święta o 20.55. Zaś z Ujazdu w dni powszednie kursy rano zaczynają się od godz. 4.40, a w soboty i święta o 4.55. Ostatni przejazd w kierunku miasta tym autobusem jest z Ujazdu w dni powszednie o godz. 22, a w soboty i święta o godz. 21.35.
Zmienione rozkłady jazdy dotyczące wszystkich przystanków są na stronie MPK
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?