Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część sołectwa Przybiernów obejmująca miejscowość Przybiernów ulica: Lipowa
Pokaż więcej
Marlena Teresa Ścibor
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(16,54%)
Małgorzata Joanna Centkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(33,86%)
Marek Latosiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD XXI
63
(49,61%)
Okręg 2
Część sołectwa Przybiernów obejmująca miejscowość Przybiernów ulice: Leśna, Bolesława Chrobrego od numeru 1 do numeru 37.
Pokaż więcej
Ewa Rzepnikowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
49
(39,84%)
Marcin Wojciech Kubiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
18
(14,63%)
Krzysztof Klażyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD XXI
56
(45,53%)
Okręg 3
Część sołectwa Przybiernów obejmująca miejscowość Przybiernów ulice: Bolesława Chrobrego od numeru 38 do końca, Kątna, Leśna Polana i miejscowość Borowik.
Pokaż więcej
Bolesław Kazimierz Wabiszczewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(29,17%)
Jacek Stefan Olszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD XXI
68
(70,83%)
Okręg 4
Część sołectwa Przybiernów obejmująca miejscowość Przybiernów ulice: Aleja Wojska Polskiego i Golczewska.
Pokaż więcej
Irena Katarzyna Wnuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(34,21%)
Paweł Zdzisław Słomczewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(35,96%)
Beata Skierska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD XXI
34
(29,82%)
Okręg 5
Część sołectwa Przybiernów obejmująca ulice: Bolesława Krzywoustego, Jagiełły, Kazimierza Wielkiego, Kazimierza Jagiellończyka, Królowej Jadwigi, Kościuszki, Wiosenna, Polna, Jaśminowa, Kwiatowa, Wrzosowa, Mieszka I, Świerkowa, Ogrodowa, Krótka, Cisowa i miejscowość Sosnowice.
Pokaż więcej
Jarosław Grzegorz Hoffmann
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
45
(26,79%)
Jan Roman Mazurowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(22,62%)
Ryszard Kazanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD XXI
85
(50,60%)
Okręg 6
Sołectwo Miodowice obejmujące miejscowości: Miodowice i Machowica, sołectwo Rzystnowo i sołectwo Zabierzewo.
Pokaż więcej
Marzena Zofia Kowalska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
70
(44,03%)
Marek Bronisław Dopadło
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(27,67%)
Rafał Krzysztof Bruska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD XXI
45
(28,30%)
Okręg 7
Sołectwo Brzozowo.
Pokaż więcej
Beata Aneta Skalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD XXI
0
(0,00%)
Okręg 8
Sołectwo Kartlewo.
Pokaż więcej
Alicja Iwona Bzdyra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD XXI
0
(0,00%)
Okręg 9
Część sołectwa Moracz obejmująca miejscowości: Rokita, Leszczno i Derkacz.
Pokaż więcej
Mirosław Krzysztof Szychulski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(33,72%)
Alicja Zielińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(19,77%)
Aneta Mariola Borowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD XXI
37
(43,02%)
Anna Józefa Strumińska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3
(3,49%)
Okręg 10
Część sołectwa Moracz obejmująca miejscowość Moracz i sołectwo Włodzisław.
Pokaż więcej
Marzena Leszczyńska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(35,11%)
Bartłomiej Tadeusz Kalinowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(27,66%)
Justyna Agnieszka Deka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD XXI
25
(26,60%)
Jerzy Gniadek
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
10
(10,64%)
Okręg 11
Część sołectwa Czarnogłowy obejmująca miejscowość Czarnogłowy ulicę Leśną, miejscowość Świętoszewo, Świętoszewko i miejscowość Buk.
Pokaż więcej
Elżbieta Jadwiga Stelmasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD XXI
0
(0,00%)
Okręg 12
Część sołectwa Czarnogłowy obejmująca miejscowość Czarnogłowy ulice: Fabryczna i Zakładowa, oraz Czarnogłowy nr 14 i 15 (leśniczówki).
Pokaż więcej
Katarzyna Joanna Grześkowiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(49,50%)
Sebastian Tomasz Michalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD XXI
51
(50,50%)
Okręg 13
Część sołectwa Czarnogłowy obejmująca miejscowość Czarnogłowy ulice: Krótka, Lipowa, Miła, Polna, Osiedle nad wodą, Piaskowa, Dąbrowskiego.
Pokaż więcej
Kamil Krystian Krystkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(29,20%)
Anna Katarzyna Kubiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(24,09%)
Kazimierz Kazimierczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD XXI
64
(46,72%)
Okręg 14
Sołectwo Łoźnica obejmująca miejscowość Łoźnica i miejscowość Żychlikowo oraz sołectwo Sobieszewo.
Pokaż więcej
Barbara Zofia Mickiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
96
(61,94%)
Paweł Łukasz Nowakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD XXI
59
(38,06%)
Okręg 15
Sołectwo Babigoszcz, sołectwo Dzisna, sołectwo Dzieszkowo i sołectwo Budzieszewice.
Pokaż więcej
Paweł Zużewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD XXI
0
(0,00%)