Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina Goleniów
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Tadeusz Ryszard Skałecki
409
(3,09%)
-
6
Mariusz Sławomir Zalewski
764
(5,77%)
-
1
Tomasz Marcin Stanisławski
1 029
(7,77%)
-
9
Aleksandra Tamara Syrewicz
109
(0,82%)
-
5
Grażyna Krystyna Lewandowska
170
(1,28%)
-
10
Bogusław Tunkiewicz
565
(4,27%)
-
2
Jolanta Renata Jarlaczyńska
888
(6,71%)
-
4
Sylwester Aleksander Górzny
696
(5,26%)
-
8
Beata Irena Łapaj
244
(1,84%)
-
7
Sylwester Dariusz Kinik
250
(1,89%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
7
Mariola Drabkowska
44
(0,33%)
-
2
Gizela Elżbieta Rybicka
340
(2,57%)
-
1
Robert Grzegorz Ślepaczek
512
(3,87%)
-
3
Krzysztof Jan Filip
49
(0,37%)
-
5
Ryszard Macul
70
(0,53%)
-
6
Michał Krzysztof Szaliński
60
(0,45%)
-
4
Szczepan Edward Kowalczyk
62
(0,47%)
-
8
Sylwia Regina Barbarska
47
(0,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO I ROZWÓJ
-
1
Tadeusz Mądrawski
120
(0,91%)
-
3
Łukasz Wójcik
205
(1,55%)
-
4
Paweł Tomasz Zaranek
50
(0,38%)
-
2
Ewa Anna Adamkiewicz
93
(0,70%)
-
6
Magdalena Maria Słomska
40
(0,30%)
-
5
Daniela Helena Grygo
25
(0,19%)
-
7
Piotr Krzysztof Zajko
661
(4,99%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Sylwia Nizielska
149
(1,13%)
-
8
Kinga Anna Lenart
80
(0,60%)
-
2
Beata Bożena Baryluk-Starczewska
549
(4,15%)
-
4
Jolanta Katarzyna Sienkiewicz
93
(0,70%)
-
1
Paweł Marcin Gulbinowicz
629
(4,75%)
-
5
Piotr Ruciński
145
(1,10%)
-
10
Jacek Marek Kostrzeba
178
(1,34%)
-
9
Mariusz Lewandowski
187
(1,41%)
-
7
Mieczysław Sypień
470
(3,55%)
-
3
Jerzy Kowalski
156
(1,18%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Kornelia Izabela Silka-Lis
62
(0,47%)
-
1
Arkadiusz Sławoj Guziak
899
(6,79%)
-
4
Jarosław Jancelewicz
333
(2,52%)
-
3
Andrzej Mirosław Latka
200
(1,51%)
-
2
Teresa Chodyko
673
(5,08%)
-
5
Robert Tadeusz Miadiełko
215
(1,62%)
-
9
Marek Koźluk
469
(3,54%)
-
7
Iwona Ewa Sosnowska
178
(1,34%)
-
8
Alicja Maria Buchowska-Dwornik
72
(0,54%)
Okręg 2
Gmina Nowogard
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Łukasz Sawicki
65
(0,65%)
-
8
Marcin Fedeńczak
351
(3,50%)
-
1
Artur Adam Danilewski
307
(3,06%)
-
6
Marta Grażyna Rewuś
52
(0,52%)
-
4
Barbara Feliksa Papuszka
409
(4,08%)
-
5
Kazimierz Andrzej Kania
146
(1,46%)
-
7
Przemysław Jakubiak
17
(0,17%)
-
2
Edyta Grygowska
114
(1,14%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Jerzy Jan Jabłoński
241
(2,40%)
-
4
Dorota Maślana
299
(2,98%)
-
1
Kazimierz Lembas
1 277
(12,73%)
-
5
Bogdan Sobolewski
74
(0,74%)
-
7
Łukasz Tracz
126
(1,26%)
-
6
Ewa Żylak
214
(2,13%)
-
8
Sebastian Karol Furmańczyk
332
(3,31%)
-
3
Aneta Katarzyna Wysoszyńska
498
(4,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO I ROZWÓJ
-
6
Aleksandra Patrycja Owczarek
42
(0,42%)
-
2
Mirosława Barbara Przybyłek
61
(0,61%)
-
3
Wojciech Balejko
125
(1,25%)
-
4
Remigiusz Komisarek
48
(0,48%)
-
5
Tomasz Andrzej Strzyżewski
33
(0,33%)
-
1
Paweł Bernard Słomski
357
(3,56%)
-
8
Henryk Zakrzewski
118
(1,18%)
-
7
Natalia Aleksandra Sałaga
21
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
8
Kazimierz Ziemba
321
(3,20%)
-
7
Marcin Szpigiel
91
(0,91%)
-
1
Tomasz Teodor Kulinicz
1 975
(19,69%)
-
2
Andrzej Roman Siwy
112
(1,12%)
-
3
Irena Lidia Juszczyk
114
(1,14%)
-
5
Joanna Wardzińska
111
(1,11%)
-
6
Józef Dobruchowski
143
(1,43%)
-
4
Iga Wiesława Błażewicz
218
(2,17%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Renata Ewa Breyer
402
(4,01%)
-
4
Eugeniusz Paweł Korneluk
82
(0,82%)
-
3
Barbara Wojciechowska
164
(1,63%)
-
2
Grażyna Rynkiewicz
391
(3,90%)
-
5
Jarosław Jan Chudyk
96
(0,96%)
-
7
Anna Nieradka
357
(3,56%)
-
6
Sylwester Józefiak
24
(0,24%)
-
8
Sławomir Marcinkiewicz
103
(1,03%)
Okręg 3
Gmina Maszewo, Gmina Osina, Gmina Przybiernów, Gmina Stepnica
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Bogusław Zaborowski
58
(0,77%)
-
2
Łucja Kotwicka
421
(5,60%)
-
5
Sylwia Sapiela
216
(2,88%)
-
6
Wiktor Marciniak
33
(0,44%)
-
3
Mirosława Magdalena Nowak
402
(5,35%)
-
4
Aneta Magdalena Kijowska-Gach
444
(5,91%)
-
1
Witold Kaleczyc
510
(6,79%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Dariusz Zygmunt Szwal
98
(1,30%)
-
7
Marek Winicjusz Zasieczny
318
(4,23%)
-
1
Czesław Siwek
445
(5,92%)
-
3
Beata Borowiec
142
(1,89%)
-
2
Jolanta Bernadeta Jędrzejewska
109
(1,45%)
-
4
Ewa Barbara Woźniak
63
(0,84%)
-
6
Zdzisław Modrzejewski
118
(1,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO I ROZWÓJ
-
3
Jerzy Marek Wiatrowski
95
(1,26%)
-
6
Elżbieta Salwa
22
(0,29%)
-
5
Dorota Iwona Orłowska
10
(0,13%)
-
1
Emilia Kowalewska
151
(2,01%)
-
4
Katarzyna Kamińska
515
(6,86%)
-
2
Ryszard Torzewski
62
(0,83%)
-
7
Mirosław Piotr Woszczyło
61
(0,81%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Krzysztof Roman Wasiluk
363
(4,83%)
-
6
Roman Jasiński
74
(0,99%)
-
5
Agnieszka Michalina Korolczuk
180
(2,40%)
-
2
Julia Maria Szychulska
271
(3,61%)
-
4
Tatiana Olbert
283
(3,77%)
-
3
Marek Deja
336
(4,47%)
-
7
Zygmunt Edward Dopadło
192
(2,56%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Rafał Gietka
438
(5,83%)
-
2
Bartłomiej Henryk Lisiecki
480
(6,39%)
-
3
Agnieszka Beata Neryng
156
(2,08%)
-
4
Piotr Sebastian Stręciwilk
86
(1,14%)
-
5
Wiesława Staszak
170
(2,26%)
-
6
Aleksandra Maria Szczeblewska
190
(2,53%)