Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Fajsławice

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Fajsławice od nr 1 do nr 101B

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Teresa Bochniarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA

79 (43,89%)

Jolanta Strefner

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA

101 (56,11%)

Okręg 2

Fajsławice od nr 102 do nr 108B

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Feliksa Gorzkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKARPA

155 (87,57%)

Ireneusz Sylwin Baran

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

22 (12,43%)

Okręg 3

Fajsławice od nr 109A do nr 210

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Mieczysław Krysa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA

33 (26,19%)

Arleta Anna Rogalska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA

93 (73,81%)

Okręg 4

Fajsławice od nr 211 do nr 308

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Piotr Chmiel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA

66 (40,74%)

Krzysztof Sławomir Paluch

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

52 (32,10%)

Angelika Błaziak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA

44 (27,16%)

Okręg 5

Suchodoły od nr 1 do nr 85

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Jan Kostka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA

22 (20,37%)

Janusz Andrzej Pastuszak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

28 (25,93%)

Mateusz Marek Chruściel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA

58 (53,70%)

Okręg 6

Suchodoły od nr 86 do nr 185

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jolanta Grażyna Greczkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA

63 (50,81%)

Paweł Waldemar Cholewa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA

61 (49,19%)

Okręg 7

Suchodoły od nr 186 do nr 293

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Waldemar Kazimierz Dąbski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA

22 (18,80%)

Sebastian Grzegorz Ciesielka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

40 (34,19%)

Jarosław Grzegorz Kulbaka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA

55 (47,01%)

Okręg 8

Siedliska Pierwsze, Bielecha

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Zając

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA

33 (17,74%)

Michał Stanisław Krysa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

88 (47,31%)

Krzysztof Tkaczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

34 (18,28%)

Mirosław Daniel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA

31 (16,67%)

Okręg 9

Siedliska Drugie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marzanna Ewa Pastuszak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA

55 (27,23%)

Leszek Ryszard Szymaniak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

42 (20,79%)

Sławomir Michalak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA

64 (31,68%)

Sławomir Daniel Duda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA POLSKA

41 (20,30%)

Okręg 10

Ksawerówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Pitucha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA

20 (20,00%)

Stanisław Banaszkiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

33 (33,00%)

Anna Kosierb

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA

47 (47,00%)

Okręg 11

Marysin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Zygmunt Rodak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA

29 (34,12%)

Monika Aneta Chłopek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

38 (44,71%)

Ewa Mieczysława Palus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA

18 (21,18%)

Okręg 12

Boniewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Teresa Brzozowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA

14 (16,47%)

Zbigniew Andrzej Kapeluszny

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

25 (29,41%)

Mariusz Paweł Wójcik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA

46 (54,12%)

Okręg 13

Ignasin, Kosnowiec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Agnieszka Rozwałka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA

62 (44,60%)

Jacek Stanisław Fornal

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

17 (12,23%)

Monika Agnieszka Krysa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA

60 (43,17%)

Okręg 14

Dziecinin, Zosin, Wola Idzikowska od nr 1 do nr 114

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Lucyna Cieszko

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

69 (35,38%)

Piotr Józef Gontarz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

41 (21,03%)

Anna Danuta Wójcik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA

85 (43,59%)

Okręg 15

Wola Idzikowska od nr 115 do końca numerów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Zofia Pluta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA

54 (40,30%)

Piotr Dariusz Kozioł

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

18 (13,43%)

Magdalena Jagiełło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA

62 (46,27%)