Zmarnowana okazja

KIER
I LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH. Na inaugurację rozgrywek tarnowianie minimalnie przegrali mecz w Świdnicy. ŚKPR Świdnica - SPR Tarnów 28:27 (12:12)

Bramki: Lisiejuk 6, Piędziak 5, K. Rogaczewski 4, P. Rogaczewski 3, Kaczmarczyk 3, Jarosz 3, Grygiel 1, Chabera 1, Motylewski 1, Wencek 1 - Basiak 7, D. Kubisztal 6, Dutka 6, Jewuła 4, Wajda 2, Szatko 1, Niemiec 1.

Goście rozpoczęli mecz bardzo nerwowo i w 10 min przegrywali 2:6. W ciągu następnych 5 minut stracili kolejne gole, nie zdobyli żadnego i przegrywali już 2:10. Przebudzili się w 20 min. Od stanu 12:7 zdobyli 5 goli, w tym 3 Daniel Dutka, który jeszcze przed przerwą doprowadził do remisu. W drugiej połowie ambitnie walczący tarnowianie prowadzili wyrównaną walkę. W 34 min bramkę dającą prowadzenie 15:14 zdobył Dariusz Kubisztal. Od tego momentu padał gol za golem. O losach spotkania zadecydowały przestrzelony przez tarnowian rzut karny i "pudło" w sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy.