Clubbing

Redakcja
redaguje Szymon J. Wróbel

1.10.2010, GODZ. 21 KLUB CIEŃ, IMPREZA OTWARCIA MAGAZYNU „MAGNES MIASTA” Zapraszamy!!!

Fot. archiwum organizatorów

W Cieniu Ibizy

„Ibiza Most Wanted”

9 października, godz. 22, Cień

To cykl, który zapisał się wielkimi literami w kalendarzu wytrawnych klubowiczów. Wszystko zaczęło się od wyprawy didżeja Barillo i przyjaciół na Ibizę. Kolejny odlot na wyspę w Cieniu – 9 października o godz. 22.

– Od 4 lat regularnie promujemy specjalnie najgorętsze brzmienia, a na imprezach, które swą nazwę zaczerpnęły z magicznej wyspy – mówi Barillo. – 9 października startujemy z drugiego piętra Pałacu Lubomirskich, a specjalnie dla was wyląduje didżej, producent i trębacz w jednej osobie, rezydent Bora-Bora na Ibizie, czyli Gordon Edge.

Jako didżej rozgrzewa parkiety na całym świecie już od 15 lat! Dzięki unikalnemu połączeniu gry na trąbce oraz ponadprzeciętnym umiejętnością didżejskim Gordon odniósł wielki sukces. Jako didżej występował w największych miastach świata, począwszy od Nowego Jorku, aż po Dubaj. Jako trębacz współpracował z takimi legendami, jak Sade i Madonna. W tej właśnie roli, w roku 1998, został po raz pierwszy zaproszony na Ibizę. Edge zyskał szybko sławę oraz przydomek „The Trumpet Man”. Jego umiejętności didżejskie zostały docenione przez publiczność, stąd wielokrotne bookingi w Pacha, Space, Amnesii, a przede wszystkim w Bora Bora, gdzie do kilku lat jest rezydentem. Posmakujcie Ibizy w Cieniu!

oBłędne imprezy

Way Out West & Abradab

9 października & 19 listopada, godz. 21 & 20, Błędne Koło

W nurt ciekawych propozycji wpisuje się Błędne Koło. Ten legendarny krakowski klub szykuje po pierwsze ciekawą niespodziankę – „Way out west” (9 października, godz. 21, w cenie biletu afterowe śniadanie od 6 rano). 

Za dekami pojawi się jedna z najważniejszych, jeśli nie najważniejsza postać krakowskiego clubbingu – Thomas Langner. Jednak w ten wieczór to nie on będzie główną gwiazdą, tym razem to miano przypadnie gościowi z Wielkiej Brytanii. Jody Wisternoff, bo o nim  mowa, to  połówka znanego na całym świecie duetu Way Out West.  Zaczynał jako nastolatek od sukcesów w rejonach hiphopowych, by na początku poprzedniej dekady zacząć produkować house i przyciągnąć uwagę Nicka Warrena.

Kolejną, tym razem listopadową propozycją Błędnego Koła jest koncert Abradaba z live bandem (19 listopada, godz. 20).  W BK fani będą mogli usłyszeć materiał z nowej płyty, która ukaże się już niebawem.

Gorączka piątkowej nocy

„Noc klubów”

22 października, godz. 21, krakowskie kluby

Znudzony „Nocą muzeów”? Zmęczony „Nocą teatrów”? W takim razie zapraszamy na nocne szaleństwo, czyli „Noc klubów”. Będziemy bawić się w jedenastu krakowskich miejscach.

Diva zaprosiła na tę noc specjalnego gościa – to francuski didżej Ceeryl Chardonnay z Paryża. Klub U Louisa zamieni się natomiast w plażę na Ibizie – na piasku wysypanym w lokalu można będzie pląsać z kolorowymi drinkami w strojach kąpielowych. W Gorączce pojawi się uczestnik programu „Mam talent” – bębniarz Marcin TamTamiTutu. W Taawie za dekami stania dwóch didżejów – Eliot i Carlos Da Silva, których wesprą żywymi dźwiękami pianina i saksofonu Robert Krawczyk oraz Tomasz Drabik. W odnowionym Respekcie zagra spec od czarnych brzmień – DJ Pistolet. House i electro wypełnią z kolei pomieszczenia In Blanco. Zadbają o to trzej didżeje – Michael Crow, Fury, Madis i Greg Still. Na Plaży odbędzie się konkurs na najlepszego „Króliczka Playboya”, który uatrakcyjnią występy uczestnika „You Can Dance” Mariusza Jasuwieniasa i grupy Shock Mode.  (GZL)

R E K L A M A

Wideo

Dodaj ogłoszenie