PAN
ISKRA KRZĘCIN - PŁASZOWIANKA KRAKÓW 0-0

Iskra: Teterycz - Skorus, Niechaj, Janik, Zięborak - Sekuła (80 Chmielarczyk), Chrostek, Dyba, Żmuda - Pala, Zychowicz.

Płaszowianka: Mazur - Zdebski, M. Roda, Pieczonka, Szałęga, Stach (85 Toboła), Bąk, Sajnog, Kofin, Kubusiak, Bant.

W pierwszej połowie przewagę posiadali goście, którzy za sprawą Stacha powinni strzelić dwa gole, ale pomocnik z Płaszowa raz przymierzył niecelnie, za drugim razem na posterunku był bramkarz z Krzęcina. Po przerwie rolę się odwróciły, to gospodarze zaczęli przeważać i mieli dwie wyborne okazje strzeleckie oraz rzut karny w 86 minucie, ale mecz zakończył się bezbramkowo.

Pozowianka - Płomień Kostrze 1-0 (1-0)

1-0 R. Kominiak 35.

Pozowianka: M. Cichórz - T. Cichórz, Krasnoszczuk, Jamróz, R. Kominiak (75 Barcik) - Surmański (85 D. Kominiak), Bystroń, Kowalówka, Mikołajczyk (87 Nenko), Rusin - Pawlik.

Płomień: Cąber - Kafel, S. Jedynak, P. Michorczyk, Filipczyk - Tyński (60 Agiejczyk), Dusik (12 P. Jedynak, 70 K. Jedynak), T. Michorczyk, Szkarłat - Płuchowski, J. Michorczyk.

Zdecydowanym faworytem meczu byli gospodarze, ale beniaminek postawił trudne warunki. - Walczymy o utrzymanie i nawet w starciu z takim rywalem jak Pozowianka staramy się zdobyć punkty - mówi prezes Płomienia Sławomir Jedynak. Płomień przeprowadził kilka groźnych akcji, wiele razy na wysokości zadania stawał rutyniarz Cąber, ale jeden raz gospodarzom udało się przeprowadzić skuteczną akcję. W 35 minucie indywidualną akcję na skrzydle przeprowadził R. Kominiak i uderzeniem w dalszy róg nie dał szans bramkarzowi. Najbliżsi podwyższenia wyniku byli Bystroń, Pawlik i Rusin, ale wynik już się nie zmienił.

Tęcza Piekary - Lotnik II Kryspinów 3-1 (1-1)

Bramki: Kapusta (karny), Żyła, A. Ludwikowski - Meus.

Tęcza: Z. Ludwikowski - Kapusta, Nogieć, Jasiołek, Kina - Kozioł, A. Ludwikowski, Steczko (80 Palonek), Żyła, Karcz (60 Karaś) - Michalczyk (75 M. Ludwikowski).

Lotnik II: Stach - Komenda, Będkowski (46 Kuchasz), Basiński, Wrona - Meus, Sadko (60 Czech), Piszczek, Olech - Żaba, Satora.

Lotnik na derbowe starcie w Piekarach wystawił bardzo mocny skład i przez 40 minut to goście byli zdecydowanie stroną przeważającą w tych zawodach. Kluczowym momentem meczu była sytuacja z 41 minuty, kiedy Stach niepotrzebne sfaulował w polu karnym rywala, a Kapusta doprowadził do remisu. Ta bramka dodała wiary podopiecznym Grzegorza Kaduli, którzy w drugiej połowie wypunktowali sąsiada zza miedzy i zgarnęli trzy punkty.

Liszczanka - Victoria Kraków 2-3 (0-1)

0-1 Piaskowski 2, 0-2 Piaskowski 55, 1-2 Moryl 75, 1-3 Mucha 86, 2-3 Piwowarski 90.

Sędziował Mateusz Jurgała. Żółte kartki: Składanowski, D. Szymula, Wojciechowski - Tympalski, Grzesiak, Kowal. Widzów 100.

Liszczanka: Woźniak - Krawiec, Piwowarski, Kędzierski, Irzyk (60 G. Szymula) - Kłaput (46 Wojciechowski), Wąs, D. Szymula, Składanowski - Tomaszewski, Bitka (60 Moryl).
Victoria: Tyrała - Michalczyk, Tympalski, Lechowski, Chudy (70 Kowal) - Piaskowski, Grzesiak, Kwieciński (47 Mucha), Stanek - Glazar, Łuszczek.

Niespodziewanie to Victoria przez większą część meczu była zespołem lepszym, a dwa przytomne uderzenia Piaskowskiego dały jej prowadzenie 2-0. Od 60 minuty dominowali gospodarze, zdobyli kontaktową bramkę, ale rywal po szybkiej kontrze rozwiał nadzieję miejscowych na osiągnięcie korzystnego wyniku.

W innych meczach:

Grzegórzecki Kraków - Borkowianka Borek Szlachecki 2-2; Kaszowianka - Radziszowianka 1-1 (0-1), Kosmal - Paciorek; Wisła Jeziorzany - Gajowianka 2-4 (1-0), M. Królik, Michał Steczko - Wszołek 2, Mieszkowicz, Jodłowski.

1. Kaszowianka 10 22 44-5

2. Liszczanka 10 20 30-15

3. Pozowianka 10 21 23-11

4. Lotnik II 10 19 40-18

5. Iskra 10 19 15-6

6. Radziszowianka 10 16 22-14

7. Tęcza 10 14 27-13

8. Wisła 10 14 13-15