Trusia wpada w szał i wyrównuje rachunki: śmierć za śmierć

Trusia wpada w szał i wyrównuje rachunki: śmierć za śmierć

Grzegorz Tabasz

Dziennik Polski 24

Dziennik Polski 24

Poszukiwania słynnego pytona znad Wisły stają się coraz bardziej emocjonujące. Wpierw przerwano je ze względu na opady deszczu. Potem użyto drona i psa tropiącego. Mądry zwierzak wywęszył trop, lecz do celu nie doprowadził. Co wypatrzył dron, nie wiadomo.
Trusia wpada w szał i wyrównuje rachunki: śmierć za śmierć
Wreszcie ukazały się doniesienia, iż to kolejny pyton grasujący na Mazowszu. Jak widać, sytuacja jest rozwojowa. Pysznie! Co tam Wisła i środek Polski. W dorzeczu naszej swojskiej Raby żyje Trusia. Wielki wąż kilkumetrowej długości, opisany na kartach bestiariusza słowiańskiego, znany jest góralom zamieszkującym Gorce i Beskid Wyspowy.

Gad upodobał sobie stajnie i obory, gdzie w fundamentach drąży przytulną norę. Zwierz, choć okazały, jest bardzo dyskretny i spokojny. W oczy się nie rzuca. Poluje w lasach na ofiary wielkości zająca, ale domowy inwentarz omija z daleka. Krzywdy mieszkańcom nie wyrządzi, lecz nerwy mu puszczają, gdy ktoś zabije bezbronnego w starciu z człowiekiem zaskrońca czy jaszczurkę.

Trusia wpada w szał i natychmiast wyrównuje rachunki: śmierć za śmierć. Żadnej litości, co poddaję pod uwagę turystom wędrującym po tamtej okolicy.

Polub nas na Facebooku i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze (1)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
brawo Tusia

mg (gość)

Zgłoś naruszenie treści

Tusia lepsza niż " złoty pociąg"

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo