Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Promień Przeginia - Spójnia II Osiek 0-1 (0-1)
0-1 Arkadiusz Czarnota 34. Sędziował Krawczyk (Olkusz). Widzów 100.
Promień: Rogóż - M. Kania, R. Kania, Baranik, Tomsia, P. Sioła, M. Sioła, Ćwik, Kościesza, Żmuda, Stach oraz Cudejko, Babiuch.
Spójnia II: Cebulski - Baranek, Pajęcki, Brodziak, Adam Czarnota, Moń, Maciej Mróz, Krzywdziński, Kordaszewski, Arkadiusz Czarnota, Szewczyk (46 Sokołowski).
Spójnia II od czterech lat nie wygrał w sąsiedniej Przegini i piłkarze Marka Mroza jechali z obawami na mecz, tym bardziej że w tym samym czasie grała pierwsza drużyna i skład na mecz nie był powalający. Goście skupili się na solidnej grze w obronie i na wyprowadzaniu kontr, co okazało się skuteczną taktyką. Po 30 wyrównanych minutach Spójni II udało się wyprowadzić skuteczny atak, podawał Szewczyk, a Arkadiusz Czarnota zwodem minął obrońcę w narożniku pola karnego po czym uderzył nie do obrony. W drugiej połowie cztery stuprocentowe okazje mieli gospodarze, ale także goście mogli zdobyć gole, bo dobre okazje mieli Krzywdziński i ponownie Arkadiusz Czarnota.
Bukowianka - Laskowianka II 6-0 (3-0)
Bramki: Smoleń 3, Piórkowski 2, Wiatr. Sędziował Kania (Olkusz). Widzów 100.
Bukowianka: Żak - Małysa, Czernecki, Kaczmarczyk, A. Cebo, Rudnicki, Piekarz, Piórkowski, Wiatr, Smoleń, Skubis oraz Krzywdziński, Napieraj.
Laskowianka II: Gmitruk - Dąbek, Lisowski, Semeniuk, Kurzawa, Kępka (46 Czyżewski), Gajda, Liszka, Rosół, Jachimowicz. Joachimowicz
Małe derby gminy Bukowno zakończyło się zdecydowanym sukcesem Bukowianki. Podopieczni Rafała Piekarza wykorzystali fakt, że sąsiad zza miedzy ma kadrowe kłopoty i wystawił do walki głębokie rezerwy, gdyż w tym samym czasie grał pierwszy zespół Lasek w VI lidze. W niczym to jednak nie umniejsza sukcesu gospodarzy, którzy zagrali bardzo dobre zawody. Bohaterem meczu został Sławomir Smoleń, który strzelił trzy gole. Co najmniej tyle samo bramek powinien zdobyć Małysa, ale zawodził pod bramką rywala.
(pan)
Strumyk Zarzecze - IKS Pomorzanin Olkusz 0-1 (0-1)
0-1 Chmura 12.
Sędziował Jerzy Barczyk (Olkusz). Żółte kartki: Tomsia, Żak, Karpiński, Sz. Barczyk, Mizia. Czerwone kartki: Sz. Barczyk (obrażenie sędziego).
Strumyk: Gorgoń, Sz. Barczyk, Misztal, Banys (80 Szatan), A. Barczyk, Byczek, Bednarek, Kowalski, Nieduziak, Wdowik, Mizia.
Pomorzanin: Nawara, Tomsia, Szymczyk, Pochec, Duda, Ziaja, D. Przybyła, Karpiński, Żak, Cichoń, Chmura.
Pierwszą sytuacje stworzyli olkuszanie. W 7 minucie po podaniu Karpińskiego, Chmura po długim rogu posłał piłkę obok słupka. W kolejnych minutach strzały na bramkę oddali też Cichoń i D. Przybyła, ale skutecznie zadziałała obrona gospodarzy. W 12 minucie Karpiński podał do Chmury, który pewnie umieścił piłkę w siatce. Bliski zdobycia gola był w 17 minucie Nieduziak, który po rożnym A. Barczyka posłał piłkę nad poprzeczkę. W 27 minucie po uderzeniu Karpińskiego z wolnego świetnie interweniował Gorgoń. W imieniu gospodarzy odpowiedział A. Barczyk, jednak futbolówka przeszła nad bramką. W 39 minucie D. Przybyła po zagraniu Dudy główką skierował piłkę w pole bramkowe, jednak Chmura uderzył nad poprzeczką. Chwilę później mocny strzał nad bramkę oddał Żak. W 44 minucie po podaniu Nieduziaka piłkę przejął Misztal, który uderzył w nogi obrońcy Olkusza. Po zmianie stron przed szansą na bramkę stanął Nieduziak, jednak pewną interwencją popisał się Tomsia. W 57 minucie po rożnym A. Barczyka futbolówka odbiła się od Mizi trafiając w słupek, próbował dobijać Sz. Barczyk, ale nieskutecznie. Ataków nie odpuszczali tez olkuszanie. Żak uderzał obok słupka, po długim rogu strzelał też Szymczyk. W 81 minucie za krytykę sędziego ławkę musiał opuścić trener Olkusza. Już w doliczonym czasie gry groźnie zrobiło się pod bramką gości. Misztal zdołał minąć Nawarę, który zdążył jednak wrocić i złapać futbolówkę. Tuż po
zakończeniu meczu czerwoną kartkę zobaczył Sz. Barczyk, za obraźliwe słowa kierowane pod adresem sędziego.
(WIW)
W**innych meczach**: Centuria Chechło - Sokół Gołaczewy 2-1, Wielmożanka - Trzy Korony Żarnowiec 8-1, Przebój II Wolbrom - Przemsza Klucze 1-0, Piliczanka Pilica - Prądnik Sułoszowa 3-1, Legion Bydlin - Ospel Wierbka 2-3.