Klasa A - grupa I

STM
1-0 Trybuła 4, 2-0 Trybuła 14, 3-0 Śliwa 44, 4-0 Trybuła 51, 4-1 Zuzia (z karnego) 62, 5-1 R. Kasprzyk 65, 6-1 Olszewski. Sędziował: K. Pietras z Brzeska. Widzów 30.

Piast Łapanów - Błękitni Krzeczów 6-1 (3-0)

Piast: Babral - M. Kasprzyk, Świątko, Stokłosa - Pączek, R. Kasprzyk, Migas, Śliwa (75 Wojewoda), Drożdż - Cholewa (65 Olszewski), Trybuła.

Błękitni: Wygoda - Bigas, Dobek, Krupa - Szydłowski (55 Piech), Rybka, Dunaj, Zuzia, Goliński - Dudziak, Wszołek (79 Frycz).

Lider odniósł kolejne bardzo efektowne zwycięstwo. Nie przeszkodził mu w tym fakt, że ze względu na to, że boisko w Łapanowie nie nadaje się po powodzi do gry, mecz rozegrany został w Raciechowicach. Piast objął prowadzenie już w 4 min, gdy po strzale Śliwy Wygoda wypuścił piłkę z rąk, a ze skuteczną dobitką pospieszył Trybuła. Dziesięć minut później ten ostatni przejął podanie jednego z obrońców Błękitnych do Wygody i podwyższył na 2-0. Na trzecią bramkę kibice czekali do 44 min, gdy Śliwa główką sfinalizował dośrodkowanie Drożdża z prawej strony boiska. Po sześciu minutach gry w drugiej połowie było już 4-0; po podaniu Cholewy z 8 m celnie przymierzył Trybuła, notując tym samym hat-trick. Goście honorową bramkę zdobyli w 62 min, gdy Zuzia wykorzystał rzut karny podyktowany po faulu Stokłosy. Odpowiedź zespołu z Łapanowa była bardzo szybka i trzy minuty później po dośrodkowaniu Drożdża z rzutu rożnego, na 5-1 podwyższył R. Kasprzyk. Zasłużoną wygraną Piasta przypieczętował w 78 min, wprowadzony na boisko niespełna kwadrans wcześniej, Olszewski, po którego strzale z dystansu piłka trafiła pod spojenie słupka z poprzeczką.

(STM)

W pozostałych meczach: Błyskawica Proszówki - Tęcza Świniary 2-6 (1-4), Cempa 25, 75 - Wasyl 20, 80, 90, Gach 28, 43, Tyrka 41; Borek - Czarni Kobyle 1-0 (1-0), Pamuła 20; Raba Książnice - Macierz Lipnica Murowana 2-0 (1-0), Górka 35, Chmielek 65; Tarnavia Tarnawa - Promień Mikluszowice 3-4 (2-2), Zdybał (karny) 11, 34, Weber 76 - Małecki 16, 41, 54, Tobiasz 86; Trzciana 2000 - Ceramika Muchówka 1-2 (1-1), Krakowski 44 - S. Wołek 30, (karny) 88; Żubr Gawłówek - Raba Niedary 2-2 (0-0), D. Kaźmierek 55, Guban 82 - Stachura 70, Jędrzejek 76.

1. Piast 21 52 92-21

2. Żubr 22 44 46-27

3. Tarnavia 20 41 42-31

4. Macierz 21 35 37-25

5. Borek 20 35 50-40

6. Czarni 21 30 46-37

7. Ceramika 20 28 49-48

8. Błękitni 21 27 35-46