Klasa A - grupa II

STM
1-0 Gejza 60, 2-0 M. Kulig 73, 3-0 S. Pagacz 77, 4-0 Wrona 87, 5-0 Gejza 88. Sędziował: P. Pławecki z Bochni. Czerwona kartka: Sperka (26 min - druga żółta). Żółte kartki: M. Kulig - Sperka, Wójcik. Widzów 100.

Jadowniczanka Jadowniki - Victoria Bielcza 5-0 (0-0)

Jadowniczanka: Cebula - M. Kulig, Zuzia (78 Węgrzyn), Sakowicz, Góra - S. Rydz, Krawczyk (46 S. Pagacz), Marcin Nowacki, Kotarba (80 Wrona) - Pytel (83 Kurek), Gejza.

Victoria: Wesołowski - Duda, Wójcik, Nowak, Kukiełka - Wojdak, Gibała (35 Bachara), Sperka, Kądziołka - Buch, Kuk.

W początkowych minutach reżyserem poczynań piłkarzy obu zespołów był lejący się z nieba żar. Dopiero w 25 min Cebula obronił strzał Kądziołki, a trzy minuty później Krawczyk uderzył niecelnie z rzutu wolnego. W 30 min po zagraniu Kotarby, Wesołowski uprzedził Gejzę i S. Rydza. Minutę później po strzale z 17 m S. Rydza, bramkarz gości sparował piłkę na poprzeczkę, a w 37 min obok bramki główkował Kotarba. W 57 min niecelnie z lewej strony boiska uderzył Kądziołka, potem na boisku niepodzielnie panowała już Jadowniczanka. Po godzinie gry i wyrzucie z autu, piłkę przejął Gejza, obrócił się z nią i po raz pierwszy pokonał Wesołowskiego. Trzy minuty później mogło być 2-0, ale po strzale S. Rydza piłka trafiła w słupek. Druga bramka padła w 73 min, gdy po strzale Pytla zza linii pola karnego, kierunek lotu piłki zmienił M. Kulig. Cztery minuty później, akcja Gejzy z Kotarbą zakończyła się podaniem do wychodzącego na czystą pozycję S. Pagacza i było 3-0. W 87 min swojego gola zdobył wprowadzony na boisko chwilę wcześniej Wrona. Wynik ustalił minutę później Gejza, finalizując dośrodkowanie Kurka z prawej strony boiska. (STM)

W pozostałych meczach: Andaluzja Rudy Rysie - Victoria Porąbka Uszewska 3-1 (2-0), E. Kania 29, 81, Pleszyński 85 - D. Zych 90; Iva Iwkowa - Olimpia Bucze 3-0 (0-0), Kita 54, 70, T. Jasnos 57; Kłos Łysa Góra - Sokół Maszkienice 0-0; Korona Niedzieliska - Dunajec Mikołajowice 3-4 (2-1), Toboła (karny) 11, 41, Świątek 78 - Mucha 26, 70, 75, Urasiński (karny) 88; Poręba Spytkowska - Arkadia Olszyny 1-1 (1-1), B. Klimek 32 - Gostek 36; Sokół Borzęcin Górny - Strażak Mokrzyska 4-0 (1-0), Chmura 56, 89, Jarosz 19, 72; Uszew - Pogórze Gwoździec 4-0 (1-0), Płachta 42, 82, Kostecki 60, W. Kukla 80.

1. Jadowniczanka 25 64 64-21

2. Sokół B. 26 59 57-21

3. Dunajec 26 50 74-54

4. Kłos 25 49 92-36

5. Sokół M. 27 46 52-41

6. Uszew 26 44 93-61

7. Olimpia 26 36 50-50

8. Iva 26 31 53-62