Bizon Szczurowa - Victoria Słomka 1-4, Polanka Nieszkowice - Orzeł Cikowice 6-1, Strzelec Okulice - Polonia Wyżyce 5-3, Gryf Chronów - Ostrowianka Ostrów 1-0. Pauzował: Beskid Żegocina.
1. Beskid 15 41 58-24
2. Ostrowianka 15 32 35-15
3. Górnik 18 30 51-33
4. Strzelec 15 29 52-32
5. Orzeł 16 24 37-25
6. Polanka 18 21 43-48
7. Victoria 17 21 30-36
8. Bizon 18 21 31-46
9. Gryf 15 14 22-41
10. Polonia 15 7 18-64
11. BKS II 20 21 34-47
Podokręg Brzesko
Tymon Tymowa - Zryw Wielka Wieś 3-3, Pogoń Biadoliny Radłowskie - Grom Sufczyn 1-2, Start 77 Biadoliny Szlacheckie - Orzeł Stróże 5-2, Spółdzielca Grabno - Okocim 0-3, Przyborów - Wulkan Biesiadki 3-0 (walkower), Temida Złota - Iskra II Łęki 3-0 (walkower).
1. Spółdzielca 24 62 84-27
2. Temida 23 49 66-31
3. Start 77 23 48 74-39
4. Jedność 23 45 67-29
5. Okocim 20 39 48-31
6. Zryw 23 37 51-35
7. Pogoń 24 33 51-48
8. Grom 21 31 45-44
9. Orzeł 23 26 54-74
10. Przyborów 22 21 54-81
11. Tymon 21 20 45-73
12. Tęcza 21 16 24-72
13. Iskra II 24 23 39-61
14. Wulkan 24 4 14-81
Podokręg Tarnów, gr. I
Liwocz Czermna - Rzuchowa 3-0, Dunajec II Zakliczyn - Rzepiennik Strzyżewski 1-6, Alfa Siedliska - Siemiechów 2-1, Radlna - Gromnik 3-4, Tuchovia II Tuchów - Olszynka Ołpiny 2-0, Świebodzinianka Świebodzin - Olszyny 2-2.
1. Liwocz 18 45 71-21
2. Radlna 17 40 56-22
3. Tuchovia II 18 37 58-34
4. Gromnik 18 34 69-36
5. Rzepiennik 19 30 50-39
6. Olszyny 19 28 63-51
7. Olszynka 17 27 50-26
8. Siemiechów 20 25 30-42
9. Alfa 19 23 43-68
10. Dunajec Z. II 20 22 44-71
11. Świebodzinianka 19 7 24-88
12. Rzuchowa 18 1 17-77
Podokręg Tarnów, gr. II
Olimpia II Wojnicz - Biała 7-0, Tarnowiec - Jutrzenka Wierzchosławice 0-3, Radar Łętowice - Ładna 2-4, Sokół Wałki - Koszyce Wielkie 0-3, Więckovia Więckowice - Gryf Bogumiłowice 2-4, Zgłobice - Dębina Łętowska 6-1.
1. Koszyce W. 21 49 54-29
2. Dębina 21 45 68-20
3. Zgłobice 21 44 75-26
4. Sokół 20 44 57-24
5. Olimpia II 21 32 44-45
6. Jutrzenka 21 27 43-34
7. Gryf 21 26 47-56
8. Więckovia 21 25 45-55
9. Ładna 21 24 45-50
10. Radar 21 19 38-64
11. Biała 21 18 46-105
12. Tarnowiec 20 11 26-63
Podokręg Żabno
Wisła Borusowa - Powiśle Bolesław 1-1, Orzeł Miechowice Małe - Kłos Słupiec 3-0, Olesno - Wójcina 3-2, Błękitni Siedliszowice - Ćwików 1-4, Dunajec Konary - Radgoszcz 1-1, Dunajec Przybysławice - Czarni Smęgorzów (przełożony na 30.06 br.). Pauzowała: Polonia Kłyż.
1. Radgoszcz 22 54 74-15
2. Olesno 25 60 67-30
3. Wójcina 25 44 56-32
4. Powiśle 23 47 72-27
5. Luszowice 24 43 75-37
6. Kłos 23 36 38-40
7. Wisła 23 39 58-42
8. Wola R. 22 28 40-46
9. Dunajec K. 22 27 37-41
10. Błękitni 23 24 58-72
11. Dunajec P. 21 21 42-70
12. Czarni 23 18 33-95
13. Polonia 22 17 23-47
14. Ćwików 23 21 38-69
15. Orzeł 25 15 31-79
(BSZ)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?