Różnica klasy

PAN
Victoria - Garbarnia II 1-7 (1-3)

Klasa A Kraków, grupa II

Bramki: Kmieć -**Klim 3, Kosmal 2, Wojciechowski, GawlikVictoria: Guszkiewicz - Leszczak (60 Jatczak)), Basista, Chudy, Woźniak - Bartyzel, Sałach (70 Jernajczyk), Rapacz, Stanek (65 Lechowski) - Jabłoński (70 Mucha), Kmieć. Garbarnia II:** Baniowski - Wolas, Para, Gawlik, Kaim - Krawiec, Seweryn (65 Domółka), Piórkowski, Płoskonka (75 Lompczyk) - Kosmal, Wojciechowski (46 Klim).
W zaległym meczu nie było wątpliwości, która drużyna jest lepsza. Gospodarze to drużyna amatorska, zbierająca się głównie na mecze, natomiast młodzi chłopcy z Garbarni II, trenujący niemal codziennie, byli szybsi i lepsi pod każdym względem. Emocjonujący był początek meczu. W 13 minucie trafił Kosmal, minutę później wyrównał Kmieć, a w 15 minucie było już 2-1 dla Garbarni II. Kluczowym momentem meczu był pierwszy kwadrans gry w drugiej połowie, kiedy gospodarze wypracowali sobie cztery wyborne okazje strzeleckie. Gdyby wówczas padła choć jedna bramka mecz potoczyłby się zupełnie inaczej, ale Baniowski nie dał się zaskoczyć. Później zmęczonych atakami gospodarzy rozbił Klim, który jak się rozpędzi jest trudny do zatrzymania i popisując się klasycznym hat trickiem walnie przyczynił się do okazałego zwycięstwa swojej drużyny.