Klasa A - grupa I

STM
1-0 G. Bednarz (karny) 56, 2-0 Jacak 83. Sędziował: J. Tylek z Wieliczki. Żółte kartki: G. Bednarz, Kmieć - Długoszewski. Widzów 150.

Borek - Raba Niedary 2-0 (0-0)

Borek: Kubala - Kuś (70 Bartyzel), J. Bednarz, G. Bednarz, Kmieć - M. Bednarz (82 Malarek), Stal (46 Papciak), Szydłowski, P. Mączka - Pamuła (55 Moskała), Jacak.

Raba: Klasa - Lany, Cieślik, Stachura, D. Mączka - Jędrzejek (60 Piekarz), Gajos, Mazurek, Sikora - Długoszewski (50 Imiołek), Dąbrowski.

W początkowych minutach przewagę osiągnął zespół z Niedar. Goście mogli objąć prowadzenie już w 2 min, Lany przelobował wówczas Kubalę, ale piłka minęła słupek. W 20 min Jędrzejek odebrał piłkę Stalowi, po jego strzale skutecznie interweniował jednak miejscowy bramkarz. Gospodarze jedyną do przerwy okazję mieli w 30 min, gdy po strzale Pamuły piłka padła łupem Klasy. W 48 min niecelnie główkował P. Mączka, pięć minut później bramkarz Raby obronił strzał Pamuły. Przewaga gospodarzy przyniosła efekt w 56 min. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego jeden z graczy gości zagrał w polu karnym ręką, a podyktowaną przez sędziego "jedenastkę" wykorzystał G. Bednarz. Niespełna kwadrans później (70 min) zawodnik ten podwyższyć mógł na 2-0, strzelił jednak niecelnie. Jeszcze lepszą okazję zmarnowali miejscowi w 72 min, gdy Moskała nie wykorzystał kolejnego rzutu karnego (jego strzał obronił Klasa) podyktowanego za zagranie ręką. Ostatecznie Borek wygrał jednak 2-0, a wynik technicznym strzałem ustalił w 83 min Jacak. (STM)

W pozostałych meczach: Błyskawica Proszówki - Ceramika Muchówka 0-3 (0-2), S. Wołek 40 (karny), 84, Bukowiec 19; Czarni Kobyle - Piast Łapanów 1-1 (1-0), Banat (karny) 31 - Zdebski 85, Raba Książnice - Żubr Gawłówek 5-5 (3-1), Górka 5, 41, 56, Włodek 19, Chmielek 64 - Rakoczy 57, 67, D. Sikorski 17, Wilk 55, Tomala 60; Tęcza Świniary - Promień Mikluszowice 0-3 (walkower - gospodarze nie przystąpili do meczu), Trzciana 2000 - Macierz Lipnica Murowana 4-2 (3-0), Krakowski 17, 55, K. Grabias 3, Konopka 38 - Bodurka 48, T. Motak 83. Spotkanie: Tarnavia Tarnawa - Błękitni Krzeczów zostało przerwane w 78 min, gdyż po pięciu czerwonych kartkach zespół gości został zdekompletowany; w tym momencie Tarnavia prowadziła 4-2 (1-2), M. Kopanica 5, 65, Zdybał (karny) 54, 76 - Dobek 12, Zuzia 29.

1. Piast 24 57 102-23

2. Żubr 25 46 52-34

3. Borek 25 42 59-47

4. Tarnavia 22 42 42-32

5. Czarni 25 40 59-45

6. Macierz 25 39 43-33

7. Ceramika 25 37 58-61

8. Promień 25 32 40-52