MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Zwolniło się sześć lokali mieszkalnych w Miechowie. Od poniedziałku nabór chętnych

Aleksander Gąciarz
Aleksander Gąciarz
Budowa bloku na osiedlu Parkowym
Budowa bloku na osiedlu Parkowym UGiM w Miechowie
W poniedziałek (10 czerwca) rozpocznie się uzupełniający nabór wniosków o zawarcie umowy najmu mieszkań w bloku, który powstaje na osiedlu Parkowym w Miechowie. Nabór obejmuje sześć lokali w budynku realizowanym przez społeczną inicjatywę mieszkaniową.

W powstającym od kilku miesięcy bloku na os. Parkowym będzie znajdować 79 mieszkań (1-4 pokojowych) o powierzchni od 27 do 61 m kw. Firma Remar, która realizuje inwestycję od listopada ubiegłego roku, ma ukończyć budowę do końca roku bieżącego. Mieszkania powstaną w systemie „pod klucz”, aby przyszli najemcy mogli od razu w nich zamieszkać. Oprócz budowy samego bloku wraz ze wszystkimi potrzebnymi instalacjami zadaniem wykonawcy będzie zagospodarowanie terenu w postaci budowy dróg wewnętrznych, chodników, miejsc postojowych dla samochodów osobowych.

Lista lokatorów powstających mieszkań powstała na podstawie oceny złożonych przez nich wniosków oraz losowania. Z czasem okazało się jednak, że niektórzy zrezygnowali, bądź nie byli w stanie spełnić stawianych najemcom warunków (wymagany jest m. in. wkład własny). Stąd potrzeba ogłoszenia naboru uzupełniającego, który dotyczy sześciu lokali mieszkalnych: czterech dwupokojowych i dwóch jednopokojowych.

Wnioski o zawarcie umowy najmu należy składać na Dzienniku Podawczym UGiM w Miechowie - osobiście lub pocztą - w terminie od 10 do 30 czerwca, w zamkniętej kopercie, na której należy napisać: imię, nazwisko i adres wnioskodawcy, opis: „Wniosek o zawarcie umowy najmu SIM”, lub elektroniczną platformą usług administracji publicznej ePUAP.

Wnioski zostaną ocenione zgodnie z kryteriami określonymi w uchwale Rady Miejskiej w Miechowie. Rozpatrzone zostaną wyłącznie te, złożone w terminie wskazanym w ogłoszeniu o naborze. Wniosek dostępny jest w wersji papierowej w Urzędzie Gminy i Miasta w Miechowie (I piętro, pok. 108). Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Geodezji i Mienia Komunalnego: tel. (41) 388 2592 lub mailowo: [email protected].

Młodzi często pracują latem. Głównie bez umowy

od 7 lat

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na dziennikpolski24.pl Dziennik Polski